Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy baba? Dec....

Lehetséges, hogy baba? Dec. 28-án kellett volna megjönnie,most még semmi..

Figyelt kérdés
dec.-be több hetet beteg voltam különböző gyógyszereket szedtem. már teszteltem 2* is.mind2 negativ.az utobbit tegnap elött,állitolag nagyon érzékeny teszt,még minimális más szervek által termelt hcg-re is mutathat pozitivat.az utobbi 2 hetet végig stresszeltem,több ember szerint csak a betegség és a stressz miatt.szerintetek? várom a válaszokat. fontos lenne,úgy érzem korai a baba.
2009. jan. 8. 16:39
 1/8 A kérdező kommentje:
még valami,az utolsót nem irtam fel igy lehet hogy csak jan.3-ára volt várható,bár eléggé szabálytalan.volt már rá példa hogy késett 2 hetet.
2009. jan. 8. 16:42
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szedtél antibiotikumot is? Mert az bekavarhat a ciklusba. Ha 28án kellett volna megjönnie, akkor ha terhes vagy, akkor pár nap híján 6 hetes lehetsz/ lennél. Azt már az ultrahang kimutatja ha elmész orvoshoz.

Előtte rendszeres volt a mensid??

2009. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen rendszertelen volt,inkább napokat késett,de volt már pélfda hetekre is.igen antibiotikumot 2 hétig 3 köptetőt.
2009. jan. 8. 16:47
 4/8 A kérdező kommentje:

bocsánat -3.

egyébként semmi jele nincs,dohányzom ugyanugy,nem vagyokérzékeny,viszont pár napja olyan érzésem van mintha megjönne de semmi.igy elég stresszes vagyok..

2009. jan. 8. 16:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy csak a hormonok játéka, amiket megzavart a gyógyszer. Vegyél forró fürdőt, hátha...
2009. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kicsit megnyugodtam köszönöm,már túl vagyok a forrófürdökön:)

egyébként mindig védekeztünk és ellenőriztük is..párom szerint nem lehet semmi..csak azért fusztráló..

2009. jan. 8. 16:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Nekem egyszer már jó egy hetet késett, vettem is egytesztet, amit megcsináltam és rá fél óra múlva meg is jött... A szervezetünk meg lehet olyan "gonosz" velünk, hogy a stressz miatt ráhúz még pár napot. Tudjuk be egyenlőre a gyógyszereknek, hidegnek, karácsonyi bezabálásnak :) és meg fog jönni lehet már reggelre!
2009. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm . :)
2009. jan. 8. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!