Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tervezitek? Kell menni...

Hogyan tervezitek? Kell menni mindenképpen meddőségi központba, mert ott nem kisérleteznek és nemtömnek mindenféle gyógyszerekkel? Vagy inkább egyszerü dokikkal probálkoznak évekig akik vagy sikerrel járnak vagy nem

Figyelt kérdés
ki mit tervez?és hogyan vélekedtek erről hogy meddig ajánlatos egyszerü dokikkal probálkozni és hagyni hogy tömjönek gyogyszerekke amik nem is biztos hogy hatásosak?vagy menni meddőgéi központba ami egyáltalán nem olcso söt a pénzünket mind feléli de ott biztosabb a baba és addig nemcsinálnak semmit mig nincs mindenféle eredmény meg. ha megvan arra kezelnek ami a bajod!
2009. jan. 8. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jó a dokid és minden vizsgálatot elvégzett és nem talált semmit vagy éppen talált továbbküld majd meddőségi központpa. Persze nem kötelező elmenni, ez a te döntésed. Ott is kell szedni mindenféle bogyót (hormonokat) a barátnőm szerint még többet is. Én nem voltam de állítólag jó nagy procedúra. Ott mindkettőtöket ismét alaposan megvizsgálnak.
2009. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben meddőségi kivizsgálásra mennék.Ott mindkettőtökön elvégzik a vizsgálatokat.Honnan tudod,hogy nálad van baj?Nálunk is a páromnál van baj.Ott is kapsz hormon tabikat ha szükség van rá.Én azt bánom,hogy nem mentünk előbb.
2009. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!