Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen adatokkal, hogyan kell...

Ilyen adatokkal, hogyan kell számolni?

Figyelt kérdés
4hónapja hagydtam abba a gy.szert.Az első kettőben 28napra jött meg,a harmadikba 43napra,most pedig fogalmam sincs,hogy mikorra ne várjam.Mikor teszteljek?
2009. jan. 8. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nyugodtan tesztelj egyet,(megszabadít a felesleges idegeskedéstől) és utána ha negatív, akor kezd el rendbe tenni a mensidet.

Vannak rá teák:cickafark és palástfű, de egyéb homeopátiás szerek is.

Ha ezek sem hatnak akkor fordulj orvoshoz.

Addig is hasznos dolgok itt: www.babatervezok.otthona.net

Napokat el lehet böngészni rajta.

2009. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Elképzelhető, hogy a gyógyszer miatt a ciklusod még nem állt be. Azért is mondják, hogy a babvállalás előtt fél évvel érdemes abbahagyni a gyógyszert. Ha nem áll magától helyre a dolog fordulj orvoshoz. Az én barátnőm szervezetét is elégé megbolondította a gyógyszer, miután abbahagyta, neki nem állt a ciklusa helyre és hormon tablettát kellett szednie.
2009. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2008. januárban hagytam abba, és nem mensiztem 10 hónapig! Akkor a fekete üröm nevű kapszulát rendeltem meg a babatervezok otthonáról, amitől már 2 hét után lett peteérésem, meg is jött, és a következő mesni, most január elején már nem jött meg, teganp kiderült, babánk lesz... :)

Azt tanácsolom, ne várj ilyen sokat (mondjuk, én közben már jártam dokihoz, csak ő nem akarta elkapkodni, mert van , akinek igenis több idő kell, hogy visszaálljon a rend...), hanem ezt próbáld ki!

Sok sikert!

2009. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Múlt hónapi késés miatt voltam dokinál,csinált hasi UHt és annyit mondott minden rendben,lehet probálkozni.Hát én nem érzem azért ezt olyan normálisnak,főleg amiatt mert szeretnénk ha hamar sikerülne a BABA!
2009. jan. 8. 13:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak GRATULÁLOK!Én is ki fogom probálni a kapszulát!Vigyázz magatokra!
2009. jan. 8. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!