Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20-a körül lesz elvileg...

20-a körül lesz elvileg peteérésem. Ha 21-én megyek dokihoz, láthatja, hogy volt-e egyáltalán, és megrepedt-e a tüsző? Mikor menjek?

Figyelt kérdés

Azért megyek, hogy kivizsgáljon, mert egy éve nem jön a várva várt picúrka. :(

Gondoltam ha ebben az időtájt megyek, akkor ezt is megnézhetné...


2009. jan. 8. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Először még nem fog ilyeneket nézni.Megnézi általánosan,hogy minden rendben van-e és laborba fog küldeni.Legalábbis velem ez történt!A hormonokat nézték.
2009. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Laborba már másnap lehet menni?

Mennyi idő után van meg az eredmény?

2009. jan. 8. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én először szeptemberben voltam orvosnál, aki UH-n megnézte a petefészkeimet és mondta, hogy lát tüszőt, tehát nézi, megméri a méhnyálka vastagságát. Annál is inkább nézi UH-on, mert a labor eredményből nem derül ki a peteérés, és a peteérés megfelelő működése alapfeltétele a teherbeesésnek. Ha 20-án van tényleg peteérésed és a tüsző megreped, akkor másnap látnia kell a petefészekben egy kis bevérzést. Ha méred a hődet vidd magaddal, ha eddig nem mérted akkor kérni fogja, ebből látja, hogy volt-e minden hónapban peteérésed.
2009. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ezek szerint orvostól függ megnézi-e.

Ok, viszem akkor a görbéimet. :)

2009. jan. 8. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!