Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elfelejtem lerázni a...

Ha elfelejtem lerázni a hőmérőt este, akkor mutathat fals eredményt reggel? Ha a reggeli szokásos 7 óra helyett hajnali 5-kor mértem a hőmet, az lehet jó eredmény, vagy még nagyon korai olyankor?

Figyelt kérdés
2008. jan. 10. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben a helyzetben vagyok tegnap 7 helyet 5:30-kor mértem mivel dokihoz időre kellet mennem és én sem tudom most ez mennyiben változtat az eredményen.
2008. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Semennyiben.Az a lényeg,hogy mindig reggel,közvetlen ÉBREDÉS UTÁN mérd a hődet,tehát lázmérő az éjjeli szekrényre,és ahogy kinyilt a szemed,mérni.Tök mindegy hány óra!!!Egyik nap lehet 9,a másik nap lehet 4 óra,csak ébredés után legyen.Ja,és a legjobb,ha digittel méred,azt nem kell rázogatni(800 ft a patikában),ha maradsz a rázogatósnál,akkor reggel rázd le,miután felkeltél,legalább 35 fokra.A többit tudod.
2008. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis nagyban befolyásolja!

Mutathat fals eredményt, főleg ilyen többórás különbség, és mint tudjuk itt az 1-2 tizedfoknak is írtó nagy jelentősége van!

A másik, hogy a digitális hőmérőt egyáltalán nem ajánlják, sem a dokik, sem a könyvek: csak a saját példámat tudom leírni, a digi hőmérő 36,2-őt mutatott, míg az analóg 36,6-ot. Kicsit macerásabb a hagyományos, de mindenképpen az a jobb!

És az sem mindegy, hogy hol mérjük...de az már egy másik kérdés:)

2008. jan. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!