Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagy mikortól érdemes...

Kíváncsi vagy mikortól érdemes tesztelni? Alig várod, hogy pozitív teszted legyen nemvárt előtt?

Figyelt kérdés

Azoknak szeretnék segíteni a storymmal, akik alig várják, hogy aldott állapotba kerüljenek és minden hónapban mindent is éreznek a testükben és már elkezdik a tesztelést 8-9 dpo-nál. (ovuláció után 8-9 nappal).

Van már egy kislányom, akivel én is végig mentem ezen az úton, majd a 9. sikertelen próba után elindultam a kivizsgálás útján. Persze, hogy akkor lettem terhes 🫶🏻 Ő már 3,5 éves, és mivel 36 éves vagyok, úgy vagyunk a párommal, hogy 38-ig ha jön hadd jöjjön. Ahogy ezt megbeszeltük, nem viccelek azonnal összejött.

Nem számolgattam nem

stresszeltem, csupan szerettük egymást :) Majd 13. cn-on (ciklusnap) éreztem az ovulációt, azt mindig is erősen éreztem. Akkor néztem, 2 nappal előtte voltunk együtt. Tovább nem

is foglalkoztam vele, amíg… 7. dpo-n pont 1 héttel ovu után óriási alhasi fajdalmaim voltak, de annyira, hogy gyogyszert kellett bevennem. Az nem lehetett más mint beágyazódás, mondtam akkor. Másnap elkezdtem barnázni, ami 2 napog tartott. Itt persze már beindult a fantáziám, és keresgéltem mikor mutatja ki a legérzékenyebb teszt, mikor jelenik meg hcg vizeletben. Nyílván negatív volt 8 dpo-n a Predictor. De csak ott piszkált bennem a kisördög… Másnap 9 dpo-n mintha valami lenne… Aztán 10 dpo-n nagyon halványan de ott volt. Most pedig 11 dpo-n ahogyan a lányomnál is, egyertelmű pozitív. Semmi, de semmi tünetem nincs!!!!

Összegezve: a matek csak akkor működik, ha pontosan tudod mikor volt ovud, és hónapok óta pontos ciklusod van!

Ezeket azért írtam le, mert tudom milyen a várakozás, fogod a kezedben remegő kézzel a tesztet…

Összegezve: NE!!!! Tesztelj a nemvárt előtt 4 nappal korábban!

Ha kérdésetek van, szívesen segítek, meglehetősen jól tájékozott vagyok a témában :)

Tesztem a 10 és 11 dpo-n : [link]



ma 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy oldal, ahol lehet kérdezni. Aki kíváncsi, majd kérdez.
ma 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szomorú, hogy bele kelle abba is kötni ha segíteni szeretnék! Bocsáss meg, hogy nem írtam 100000 kérdéshez! Szebb napot Neked :)
ma 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagy segítség.

Én is leírhatatlan higy számtalanszor mutatott ki pozitívat dpo 8 ön és abból 1 egészséges ,2 missed és rengeteg kémiai lett. Na akkor nyugodtan tesztelej nindenki hamarabb mert nekem egyértelműen kimutatta!

ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akinek kell segítség, az segítséget fog kérni. Nem minden szervezet de még ciklus sem egyforma. Ennyi 🤷‍♀️
ma 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire nincs senki az életedben, akinek eldicsekedhetnél a pozitív teszteddel? Szomorú.

Ez minden, csak nem segítség.

ma 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is rendes kérdés.

Meg ez a szöveg, csupa nyál

ma 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem nők lapja café
ma 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!