Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már úgy más, hogy missed...

Volt már úgy más, hogy missed ab alatt átbökték a méhet?

Figyelt kérdés

Nyáron volt kórházi missed abom. Kapkodás miatt átbökték a méhem, amit gyorsan összehúztak oxitocinnal. Azóta persze a ciklusom is rövidült. Mondtak 2 ciklust mindenképp várjak meg. Most próbálkoztunk először és ovu teszt szerint ovu előtti este együtt voltunk. Úgy néz ki nem sikerült mert érzékeny teszttel ovu után 13. Napon is negatív. Holnap kellene megjönnie.

Kérdésem hogy más is volt e így. Volt akinek okozott valami problémát utána? Persze orvosok azt mondták 2 ciklus és mintha nem is történt volna semmi, de az akkor is ki lett lyukasztva. Azt vettem észre hogy kb 2 hete folyton hőhullámom van. Vagyis folyton melegem van. 40 leszek jövőre. Nem okozhatott pl előrehozott változókort. Volt más is így, mit tapasztalt?


ma 07:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Bár akár még terhes is lehetek de 10es terhességi teszttel mensi előtti napon nem hiszem hogy akkor negatív lenne
ma 07:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lyukasztották át, de valamit elcsesztek. 2hétig úgy fájt, menni alig tudtam.


De 1 mensit kivartunk, majd újra terhes lettem. Én 27éves voltam.

Anya pl 40évesen kezdett el klimaxolni, szóval ez is benne lehet a pakliban.

ma 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Császárnál át is vágják. Mégse lesz klimaxa senkinek tőle. Sőt, lehet utána még terhes az anya.
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha hőhullámaid vannak és rövidülnek a ciklusaid, előbb gondolnék korai petefészek kimerülésre 40 évesen, mint arra, hogy ennek bármi köze lenne a perforációhoz.

A perforáció nyilván nem változtatja meg a hormonháztartásod….

ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!