Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után vártam a “...

Missed ab után vártam a “ házas élettel “ kerek 6 hetet viszont a menstruációm nem jelentkezik még most sem . Mi történik ha egy mensi se jön meg és próbálkozom?

Figyelt kérdés

Szóval , hogy világos legyen a téma és a kérdés . 13 hetes voltam bekövetkezett a vetélés , első terhességem , kaptam progeszteront de nem segített sajnos , mai napig nem tudom a vetélés okát .

Szeretnénk újra próbálkozni de a mensim 6 hét után sem jelentkezik egyenlőre , nem tudom mennyi a normális mivel eddig nem volt ilyenben részem . Mi történik ha teherbe esek az első mensi előtt ? Problémás lesz a terhesség ? Szabad-e így próbálkozni ?



ma 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem 10 hetesen volt missed ab műtétem.

2hét után volt kontroll, ott már zöld utat is kaptam az újrapróbálkozáshoz.

Nekem 28 napra megjött. Utána terhes is lettem.


Nekem azt mondták, hogy 8hétig normális ha nem jön meg, utána kell aggódni.

ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem történik, csupán a terhességi hét a magzat uh-n mért mérete alapján lesz meghatarozva és az alapján adják meg majd a szülés várható időpontját is.
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A műtét utáni 2 hetet is bele kell számolni ? Azzal együtt 6 hete nem jött meg .
ma 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
a műtét napjától indul újra a ciklusod. A műtét napjától kell számolni.
ma 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából azért ajánlot az első mensit megvárni, mert fel kell épüljön egyszer újra rendesen a méhnyálkahártya és az le kell válljon magától. Utána stabilabban tud megtapadni a kicsi. Ha gond van az ilyenkor még kiderül, pl nem jön meg a havi, akkor ott lehet nem állt még vissza rendesen a ciklus.
ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!