Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mikor tesztelt korai...

Ki mikor tesztelt korai teszttel pozitívat?

Figyelt kérdés
David 10es tesztem van. Ma van az ovu után 12.nap és negatív. (Ovu teszttel tudom mikor volt, szintén David) elvileg változott a ciklusom, eddig 28 nap volt most 26 már másodszor. Ovu a 12. Napon volt, amit azért is éreztem teszten túl, mert pár percig volt egy jó erős hasszurka petefészkemnél. 24 napja volt az utolsó havi. Engedjem el ezt a hónapot, vagy azért van még remény?
ma 07:22
 1/3 georgina1221 ***** válasza:
42%

Szia!

Én az összes terhességemnél már a 8-9.dpon pozitívat teszteltem.😉 Ovumat biztosra tudom, mert ovuteszteltem is.

ma 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A korábbi terhességemnél 12. Napon én is pozitívat teszteltem, igaz halvány de egyértelmű volt. De sajnos az missed ab al végződött és most azért is vagyok úgy hogy akkor lehet ezt el kell engedni.
ma 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:

4szer voltam terhes, ebből 2 veszteség. 2 terhességnél 9.dpo-n próbáltam, de csak 10.dpon lett halvány pozi. 3.terhességnél már csak 10.dpon próbáltam és pozi lett. Mindegyiknél volt tünetem és ezért teszteltem. Amikor csak reménykedtem, de nem volt indokolt a teszt én akkor is csináltam, de csak 12.dpo-n így egyből tudtam, hogy nem jártunk sikerrel.


Mindig 10-es tesztet használtam, predictort vagy facellet. Nálam egyértelmű, hogy terhesen tünetelek korán.

ma 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!