Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem lettem terhes?

Miért nem lettem terhes?

Figyelt kérdés
Pont peteéréskor voltunk együtt (egyébként ez az első próbálkozásunk) védekezés nélkül, és az aktus után 8 nappal megjött a nem várt.
tegnap 05:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%

Hű, azért az számomra nagyon durva, hogy valaki úgy akar gyereket vállalni, hogy ki tudja jelenteni azt, hogy a peteéréskor voltak együtt. És mindenzt már az első hónapban...

Biztosan én vagyok rosszul összerakva, de nekünk nem havi 1-2 alkalom jött össze, az se naptárhoz igazodva (nyilván hosszas sikertelenség után az ember kénytelen a naptárt nézni), de ez az elején kicsit fura.

tegnap 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem naptár szerint vagyunk együtt kedves utolsó, hanem akkor amikor jól esik, de vissza tudom követni hogy mikor milyen fázisban van a testem
tegnap 08:40
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne az írd, hogy akkor voltatok együtt, hanemm azt, hogy akkor IS.
tegnap 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
A 8 altalanos kijartad ? Csak mert ott tananyag ez, vagy epp hianyoztal ?
tegnap 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha 28án kellett volna megjönnie de ma megjott, akkor nem peteéréskor voltatok együtt, mert akkor az volt korábban, és azért jött meg előbb. Peteérés utáni napok mindig ugyanolyan hosszúak, ha törik, ha szakad. Ha hosszabb a ciklusod, akkor a peteérés később volt.
tegnap 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen idióta kérdést feltenni? Honnan a francból tudjuk? Nézzél már kicsit körül a világban..,. Jobb is, hogy nem lettél terhes. Ne is legyél még egy jó darabig.
tegnap 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azta... Én is kérdezhetném ugyanezt, de én 14 hónap nem-védekezés után 🙃
tegnap 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%

Mi még konkrétan nem tervezünk gyereket, de 10 hónap alatt a megszakítás, vagy sz*runk bele és csak élünk módszerrel nem estem teherbe. Pedig ebből vagy 5 hónapban telibe ovulációkor is voltunk együtt, mert nekem olyan erős tüneteim vannak, hogy nem kell ovulációs teszt hozzá kitalálni. Amúgy azóta kiderült, mi is a gond, meg lehet oldani szerencsére, de addig nem fog menni. Úgyhogy továbbra sem védekezünk.


De még ha nincs is ilyen gondod, mint nekem, akkor sincs rá garancia h pikk-pakk lesz baba.

tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!