Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség vagy sem?

Anonim03071998 kérdése:

Lehet terhesség vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Tapasztalatokra lennék kíváncsi..

Symicia gyógyszert szedem már évek óta soha semmi problémám nem volt még vele, de most megijedtem… szerdán lement a havi adag utána 2 max 3 napra meg kellett volna jönnie a vérzésnek.

Pénteken kezdtem el szedni egy erős penicillin alapú gyógyszert, de ugyan így pénteken már meg kellett volna jönnie…

Nem történt így azóta sem. Nem volt vérzés. Híztam is egy keveset többet mint eddig bármikor. A max súlyom megállt mindig 58kg-nál most 61,5 vagyok..

Jelenleg a terhességi tesztem negatív max annyi változást érzek, hogy fáradékonyabb vagyok.

Amikor utoljára együtt voltunk párommal az augusztus vége pont peteérésem volt..


Orvoshoz kb 2 hét múlva kaptam időpontot kérdeztem mi legyen szedjem-e tovább a gyógyszert mert folytatás miatt szerdán elkezdtem, de nemtudom úgy érzem nem kéne…


Lehetek terhes vagy a penicillin alapú gyógyszer ennyire bekavart volna?


Máskor is ha beteg voltam szedtem erős antibiotikumot és nem volt gond.


A gyógyszer szedésénél volt, hogy elmaradtam max 1 nap ha mentem dolgozni elfelejtettem de másnap folytattam és azzal az 1 db-al tovább szedtem úgymond.


Nektek mi a véleményetek?zer szedésénél volt, hogy elmaradtam max 1 nap ha mentem dolgozni elfelejtettem de másnap folytattam és azzal az 1 db-al tovább szedtem úgymond.


Nektek mi a véleményetek?



okt. 18. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja nem szexeltél, már rég pozitív lenne az a teszt.
okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

" Amikor utoljára együtt voltunk párommal az augusztus vége pont peteérésem volt.."

Az ugye megvan, fogy fogamzásgátló mellett nincs peteérés?


Augusztus végén szexeltél. Október közepét írunk, negatív a teszted. Esély nincs kb terhességre.

okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Amikor utoljára együtt voltunk párommal az augusztus vége pont peteérésem volt.."


FYI: hormonális fogamzásgátló szedése mellett NINCS peteérésed. Ez a lényege.



Amúgy ezer éve nem szexeltél, negatív a teszted is. Mitől lennél terhes? Nem vagy.

okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!