Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptember 6.-án voltam utoljára nemi kapcsolatban, óvszerrel védekeztünk a mostmár volt Párommal, de vagy lyukas volt, vagy kiszakadt az óvszer. Időközben szakítottunk.

Szeptember 7.-én a menzeszem megjött, viszont ebbe a hónapban 5.-én kellett volna megjönnie és azóta se jött meg. Nem voltam még terhes. Neten olvasgattam a tüneteket, a fáradtság előfordul, meg a puffadás, de nem vagyok érzékeny a szagokra, nincs gyakori vizelési inger. Egy tesztet megcsináltam, x-epil teszt negatívat mutatott, reggel csináltam felkelés után. Volt már hasonló, hogy késett a menzeszem, de 1-2 napot, nem 10-et.

Válaszotokat előre is köszönöm! :)



tegnap 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon sok idő eltelt, ha terhes lennél a teszt tuti mutatná. Ha tüneteidet terhesség okozná azt is mutatná a teszt, de ennyi idő után kizárt, hogy várandós vagy.
tegnap 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem vagy terhes :)

Lehet, hogy a szakítással járó stressz miatt késik, lehet hormonzavar, de ezer más oka is (nekem pl. egyszer egy vérzés teljesen ki is maradt, kiderült, hogy cisztám volt).

tegnap 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem a stressz áll a háttérben. 8 évet hagytam Magam mögött. Köszönöm a válaszotokat!
ma 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!