Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitiv ovu teszt 2 napig?

Pozitiv ovu teszt 2 napig?

Figyelt kérdés
Tegnap este 5kor teszteltem egy pozitiv LH tesztet, meg is masztam a paromat ennek oromere. Ma napkozben ereztem eroteljes szurasokat a jobb petefeszkembol. Ma is teszteltem este 5kor, es megint pozitiv. Nem kene ilyenkor mar negativnak lennie?
ma 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 napig pozitív volt. Mi az első pozitív, majd az első negatív napon voltunk együtt és sikerült.
ma 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nektek fiu lett vagy lany? En sajna mar 2 vetelesen vagyok tul, es ahogy neztem eddig mindketszer az ovu elott par nappal voltunk egyutt, sajna mindketto elment.. most probalkozunk mashogy, hatha igy jobban maradni akar. :D
ma 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ó, sajnálom :( Remélem, hogy most majd összejöjjön Nektek!


Nekünk fiú lett.

1-es voltam

ma 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi, mi is remenykedunk. :)
ma 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, bár már ismerem annyira az lh tesztjeim, hogy az első pozitív napon csak lassan erősödött a teszt csík....a második napon meg kb 2 perc alatt kétcsíkos lett.


Mi csak az első pozi napon voltunk együtt, másnap el is keseredtem. Erre 14 hetes vagyok és ma tudtam meg, hogy kislányunk lesz :)


Hajrá nektek is :)

ma 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindket napon kellett 3-5 perc, ma talan picit lassabban erosodott... fene se tudja, annyira nem figyeltem azert. :) De holnap megint tornazunk akkor. :D
ma 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a biztos, holnap is legyetek együtt mindenképpen. Már a tegnapi is valószínűleg jó időben volt, a holnapi csak a ráadás, még egy kis esély adtok neki.


Drukkolok!

ma 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!