Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt, mégis kémiai...

Pozitív teszt, mégis kémiai terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

09.09.-én kellett volna megjönnie, de nem jött meg. 09.19-én pecsételő vérzés kezdődött ami nem elénk piros inkább rózsaszínes es nagyon kevés, WC papíron látszik és tisztasági betéten, ami azóta is tart. Görcs semmi. Akkor negatív volt a tesztem. 10.05-én viszont 2 féle tesztet is csináltam és egyből pozitív. Voltam akkor orvosnál ez miatt. Volt hüvelyi uh de semmit nem látott. Azt mondta biztos nincs terhesség vagy ha volt is akkor kémiai volt. Annyit még hozzá fűznék, nem tudom van-e jelentősége. Júliusban voltam hüvelyi uh-n utoljára. Ott azt írta az orvos hogy normál nagyságú uterus látható, endometrium 7,8 mm. Most viszont az van leírva hogy kp-nál nagyobb puha uterus látható, endometrium 6,7 mm. Ha ez lett volna akkor még mindig pozitív lenne? Van esély arra hogy mégis van baba csak esetleg korai?



ma 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

(Szerintem) nincs esély a szeptemberi babára... ugyanis 1 hónap késés után már 8 hetes várandós kéne legyél.. ilyenkor már szívhang is van bőven.

A tesztről tölts fel képet. És tesztelj még.. lehet, ha elindult valami új benned, csak tényleg túl korai volt az UH..

Az, hogy kb. 20 napja "vérzel", eléggé aggasztó. Arra nem mondott semmit a doki?


Kitartást, bárhogy is lesz!

ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Küldöm a linket a képhez.

[link]


Azzal pedig egyáltalán nem foglalkozott a doki hogy vérzek. Mindha ez normális lenne szerinte.

ma 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szaladj el hcg vérvételt nézni magánban... mivel méhen belül nincs terhesség, sajnos ilyen pozi teszt mellett és vérzésnél akár méhen kívüli is lehet. Én nem lennék nyugodt. Jobb félni mint megijedni. Az uh alapján méhen belül 100%hogy nem vagy terhes. De a teszt más miatt is lehet sajnos pozi. Inkább egy vérvétel az a tuti. Aztán az eredménnyel ismét menj dokihoz. Ha méhen kívül van, akkor minden óra számít, nem hogy napok, hetek, mert baj is lehet.
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is az előttem lévővel értek egyet. Mindenképp menj el egy hcg vérvételre és akár egy magán dokihoz, mert az tényleg erős teszt ahoz képest hogy nem látnak semmit ultrahangon.

Szurkolok hogy minden rendben legyen.

Amennyiben pedig kémiai terhesség mégis, ne csüggedj, az jót is jelenthet, legalább is én is így fogtam fel. :)

ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden képen tovább megyek mert nem hagyom ennyiben. Nem csüggedek, hiszen meddőségire járok mert 7 éve nem sikerül a pici, így azért kicsit örülök is.
ma 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Tyűű, hát ez pedig nagyon szép pozitív teszt!

Az enyém halványabb volt pontosan 4 hetesen és akkor mentem is dokihoz (indokoltan), ott hüvelyi UH-n 3 mm-es petezsákot látott..

Mindenképp menj el egy másik dokihoz! Ahogy előttem is írták a többiek.. bármi lehet.

Én pedig még mindig a legjobbakat kívánom neked!

#1-es

ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!