Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok, vagy más lehet...

Terhes vagyok, vagy más lehet a probléma?

Figyelt kérdés
72 órás tablettára volt szükségem sajnos, következő hónapban volt egy kis pecsételésem, majd 2 napig inkább hígabb világos barna folyásom. Következő hónapban 2-3 napig vereztem, nem túl erősen. Most ebben a hónapban késik 5 napja, puffadt a hasam és néha szúr. 2 teszt is negatív lett, egyik első vizelettel aktus utan 19 nappal a másik 30 nappal 2. Vizelesbol lett negatív, de két vizelés között eltelt min 2 óra! Picit félek hogy terhes vagyok, mivel augusztusban ha úgy vesszük nem is volt vérzésem csak egy kis barnázás, és az a rövid 2 napos vérzés sem nyugtatott meg.
tegnap 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
100 kérdéssel később sem vagy terhes.
tegnap 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a tabletta szépen fel is borítja a hormonháztartást, amellett hogy megakadályozza a terhességet. Tehát "normális" de nem vagy terhes.
tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 72 órás egy időre szétcseszi a hormonrendszeredet, szóval ne csodálkozz, ha nincs rendes mensid. Terhes tuti nem vagy.
tegnap 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!