Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Tíz perce csinálta...

Mit tegyek? Tíz perce csináltam egy tesztet.Amíg vártam, elmentem még egyszer pisilni, és a vécépapíron sötét vér, és darabok voltak. Ez más mensi, ugye?

Figyelt kérdés

15-ik napon vagyok peteérés után, teszteljek-e, kérdeztem nemrég.

Clearblue, halvány, de pozítiv.

Amíg vártam, elmentem még egyszer pisilni :), és a vécépapíron sötét vér, és darabok voltak. Ez más mensi, ugye?

A dokim nem elérhető...

Már volt egy vetélésem. Viszont van egy doboz Duphastonom, a barátnőmnek váltottam ki, mert neki felírták, hogy ne vetéljen el.

Használjam? Ő azt mondja, igen. Azt írják, 4 tabit kell bevenni fenyegető vetélés esetén. Vagy inkább hagyjam a fenébe?

:( :(

Valaki, ha tud, adna tanácsot?


2009. jan. 7. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy most sokan megköveznek, de én bevenném a Duphastont.

A darabos vér nem jó. A CB pedig elég ritkán téved. Nem ártasz semmit, ha beveszed, viszont lehet, hogy használsz!

Sok sikert!

2009. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Gyógyszert csak orvosi utasításra vegyél be!!!

Próbálj meg bemenni a kórház nőgyógyászati ügyeletére, ha nem tudod elérni az orvosod. De ha nincsenek nagy fájdalmaid elmehetsz holnap is a dokidhoz, csinál egy hasi uh-t és megnézi mi a helyzet.

Nekem is volt már egy vetélésem és darabos sötét vérzésem volt...

2009. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én vagyok a másik véglet. Én azt mondom, ha menni akar inkább most menjen. Ne haragudj meg érte.

Én is terhes voltam. 8. hétben ment el. Pont mikorra már beleéltük magunkat. A család is megtudta és örült nagyon. erre bang. elvetéltem. szörnyű volt.

lehet, hogy terhes vagy, sikerült, de ha már most gond van, gondolod, hogy később nem lesz? Hogy végig tudod vinni?

szerintem inkább most engedd el mint mondjuk a 20. héten. Vagy még később.

Inkább 1 hónap múlva de legyen egy egészséges terheséged majd egy babád.

Most én is várok. Azt várom, hogy újra próbálkozhassunk.

ÉN csak tanácsolni tudom, hogy te is várj.

Jót akarok neked.

2009. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

3 külön vélemény.

Felhívtam a kerületi ambulanciát, hogy mit tegyek, azt mondták, hogy este 10! körül fáradjak be, és akkor talán meg tudnak nézni. De ez vetélés, éljem nyugodtan az életem tovább. Hát köszi.

Ja, egyáltalán nem görcsölök, és most már világosabb "vér" jön, elég híg, de nagyon pici, csak a vécézésnél látom a papíron.

2009. jan. 7. 17:17
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha vetélés, azt már úgysem tudod vele megállítani, és feleslegesen zavarnád össze a szervezetedet a gyógyszerrel.
2009. jan. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de melyik idióta 'szakmabeli' diagnosztizál telefonon vetélést?? Ez elképesztő! Sztem mindenképp menj be!
2009. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Voltál bent??? Mit mondtak ? úgy hogy már láttak is, nem csak telefonon hallottak ???

2009. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem mentem végül be, mert elértem a dokim asszisztensét. Azt mondta, 2 napos késés nem terhesség. Nincs minek "elmennie", hiszen még be sem ágyazodott. Azt mondta, ne tesztelgessek, csak 5 napos késés után. Úgyhogy jön a Clostilbegyt...

De még mindig nem jött meg rendesen, csak amikor vécére megyek, akkor van a papíron. Egyáltalán nem görcsölök, inkább hol a bal, hol a jobb petefészkemnél érzek tompa "nyomást". És a hőm felment 0,1 tizedet.

Ha holnap sem jön meg rendesen, elmegyek egy másik dokihoz egy hüvelyi UH-ra, hogy mi a helyzet, mert a Clostit holnap kell bevenni az elsőt.

Köszönöm mindenkinek a hozzászólását!

2009. jan. 8. 07:41
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, jó döntés! Másik doki, így van, követled ki magadnak a tényeket!

DRukkolok!

Majd jelentkezz, hogy mi van veled!

2009. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért eszméletlen, hogy itt két "diagnózist" is kaptál telefonon keresztül. Hogy állapították így meg, hogy nem is láttak? Én a helyedben megnézetném magam. Hiszen volt egy pozitív teszted. És lehet vetélés, de az is lehet hogy nem. Sőt olyat is hallottam már, hogy ikerterhességnél elment az egyik és volt egy kis vérzés. A másik megmaradt. De ezt telefonon keresztül nem lehet megállapítani.
2009. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!