Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvesztettem a babámat. Mit...

Elvesztettem a babámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 hetes terhes voltam mikor váratlanul vérezni kezdtem elmentünk az orvoshoz és mondta, h elvesztettem...:(

Azóta mindig sírok ha szóba kerül...:(

Volt már valaki ilyen helyzetben hogy éltétek meg?


2010. nov. 3. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen éli meg ezt az ember. Igazából ilyenkor semmit nem lehet mondani, amitől jobban érezné magát az ember. Gyászold meg és ha lejár a várakozási idő akkor próbálkozzatok újra. Egy új várandósság nagyon sokat segít majd. A lényeg, hogy ne hagyd el magad!
2010. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
SZia,már kétszer:( Elsőre összejött a baba,majd ugyanígy 5. hétben el is ment.Rá két hónapra szintén összejött és 6. hétben ő is elment. Nekem két hónap kellett amíg túljutottam rajta. Nem könnyű, fel lehet dolgozni,de nem fogod elfelejteni.:( Sokat buliztam és lefoglaltam magam, de nagyon sokszor sírtam titokban, egyedül. Mit mondott az orvos mikor próbálkozhattok?Nekünk 3 hónapot várni kellett utána.Kitartás!Egyszer nekünk is összejön:)Próbálj arra gondolni, hogy biztos nagyon beteg lett volna és csúnya kifejezés de ez esetben talán jobb így!Sok nő átesik ilyesmin, de nagy százalékuk nem is tud róla hogy vetél, csak betudják késői mensinek. Szóval nem vagy egyedül ezzel a problémával...sajnos.
2010. nov. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nektek milyen volt a verzes? Nagyon fajdalmas?

Nekem most jott meg hetfon a 27.ciklus napon egy pozitiv meg egy 26.napon keszult negativ teszt utan, elegge fajt a hasam, de a verzes nem volt darabos. A melleim meg mindig feszulnek. Csak azert kerdem, hogy nektek is ilyen volt-e a veteles? Mondjuk en meg csak 4 hetes voltam. :(


Sajnalom, hogy nalatok is elment a baba. En mikor meglattam egy terhes not az utcan, azonnal elbogtem magam!!! A parom meg ott olelt, es nem is birtam ranezni a terhes nore, amig el nem setalt az autonk mellett. El kellett fordulnom. :(


A kerdezonek: Egyetertek az elso valaszoloval, csak egy ujabb terhesseg fog segiteni, de probald meg nem elhagyni magad. Nagyon fontos a pozitiv gondolkodas. Allitolag negativ gondolatokkal az ember vonzani tudja a bajt, nem tudom igaz-e. Fel a fejjel! Sok sikert.

2010. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel!A következő terhességedre koncentrálj!Nagyon nehéz most én is átéltem és sajnos nekem 8 hónapja történt és azóta a ciklusom és a hormon háztartásom is gajra ment(nem ijesztgetés)De küzdünk és nem adjuk fel!Ja és ami adjon erőt neked is:egy igen gyerek centrikus és nem vallásos kollégám monda,hogy még nem voltunk rá felkészülve,kicsit elköltözött tőlünk a baba de majd vissza tér erősebben és egészségesebben!!Kívánom neked is!!
2010. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Nekem darabos és nagyon fájdalmas volt a vérzésem. Az orvos azt mondta elvetéltem pedig nem is tudtam, hogy babát várok. talán így mondhatjuk, hogy nekem azért könnyebb volt, mert mire megtudtam, hogy ő van addigra már nem is volt. :(


Fel a fejjel tényleg. Ezután két évre én már a 28 hetes babámat várom. Csak azért írtam, hogy lásd sikerülhet és sokat segít a gondolatokban.

2010. nov. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem januárban lesz két éve, hogy 8 hetesen elment, akkor sikerült elsőre, azóta az én hormonrendszerem is összezavarodott és azóta nem is jött még össze...Mikor itt olvasom, hogy valakinek pozitív lett a tesztje mindig sírva fakadok,de ebben öröm is van,nagyon örülök,h valakiről kiderül, hogy terhes, de egyébként sosem fogod elfelejteni,ahogy egyikőnk sem,nekem utána 2-3 hónapig volt nagyon nagyon rossz.

Sok sikert, és mielőbbi terhességet kívánok!!

2010. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!