Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A párommal 15.én voltunk eggyütt ovulacio alatt eloszor gumi nélkül de a vége fele már vett fel gumit😅És rá hat napra igen eros szúros fájdalmat éreztem az alhasamban…azota néha szúrt kicsit ,vasarnap csinaltatam tesztet és az eggyikkel volt egy eros es egy alig lathato halvany csík,ezért csináltam mégeggyet azon nem volt semmilyen masodik csík,ma reggel is teszteltem de csak egy csik volt…a teszt amit hasznalok a 7-8nap utan kimutassa a terhesseget,bar igyis tul koran csinaltam….par nap mulva tesztelek ujat….a melleim is eleg érzekemyek lettek ,de ugye ez jelezheti hogy lassan megfog jonni ,mivel 4 nap van a kovetkezo menstruaciomig…Nektek volt hasonlo tapasztalatotok?Esetleg lehet felfázás miatt a szúro fajdalom?Erdemes lenne orvoshoz fordulni?
ma 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még 4 nap van a nem vartig, akkor még lehet, hogy sikerült a hónap. Ha viszont utána még 1-2 nappal is negatív a teszt, akkor engedd el. Nagy fájdalom, betegség, fertőzés gyanúja esetén pedig igen, orvoshoz fordulnek.
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bonyolult a dolog gumi nélkül aztán felvett gumit jesszusom!!

Mi van????🤣🤣

ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy először megtanultam írni, aztán akartam gyereket. Ameddig nem akartam, addig pedig védekeztem az aktus elejétől a végéig 😉
ma 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat csak szlovákiai vagyok és nehezen fejezem ki magamat magyarul…es igen igazabol egy bulibol jottunk szoval nem voltunk teljesen jozanok,na de igen,az aktust gumi nelkul kezdtuk szoval mehetett elovaladek majd raszoltam hogy inkabb vegyen fel gumit….mindig rendesen vedekezunk csak most nem volt nagyon ott az eszunk,de az 100% hogy nem ment el bennem…
ma 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyám borogass!

Szerintem engedd el az egészet meg az irogatást is!🤣🤣

ma 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!