Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció után vagyok 3 nappal....

Ovuláció után vagyok 3 nappal. Folyamatos enyhe alhasi húzódásom valamint mellérzékenységem van azóta. Néha éreztem élesebb hirtelen jelentkező illetve hirtelen múló szúrásokat is? Folyt..

Figyelt kérdés
Ma pedig pár csepp vér jelent meg a wc papíron tojásfehérje folyással. Épp mintha csak egy ér el pattant volna vagy valqmi hasonló. Jelenthet ez babát? Nagyon szeretnénk de ez most megijesztett nagyon

ma 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:

3 nappal ovuláció után semmilyen baba sincs. A beágyazódás leghamarabb 5-6 nap után történik…

Ha tojásfehérjés folyásod van és levés vérzésed, akkor inkább most ovulálsz. Miből gondolod, hogy 3 napja volt?

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ovulációs teszt alapján gondolom.
ma 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív ovulációs teszt után 24-36 órával van a tüszőrepedés. Azt is belekalkuláltad?
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a tüszőrepedésed. Ahogy fentebb írtak, lh csúcs (pozi ovuteszt) után 36 órán belül történik a tüszőrepedés. A tüneteid mind egyértelműen ovus tünetek.
ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megijedned, ez szerintem is ovuláció. A "baba" ovuláció után 3 nappal még nem okoz tüneteket, főleg nem ovuláció tüneteit.
ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nekem is ovus vérzésem lehetett!!

Szept 12-13 volt erős az ovu tesztes 2 vonal!

És 15.-én véres nyákos volt a Wc-papír kb 3x mikor

Mentem !

Aztán semmi !!

Kérdésem mikor teszteljek leghamarabb??

ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ovu után 12 nappal 10-es tesztet használj. Tehát a véres nyák jelenlététől számítva.
ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!