Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor vajon mikor lehetet...

Most akkor vajon mikor lehetett peteérésem?

Figyelt kérdés

Elvileg a kalkulátor 15 vasárnapra írta!

Az ovulációs teszt viszont 12-13 is erős 2 csík volt!!

Együtt is voltunk!!


Viszont vasárnap megijedtem meg ilyen nyákos véres izét töröltem ki magamból 2 x is,aztán ahogy jött el is múlt!

Lehet ez volt a peteérés??


ma 17:56
 1/9 anonim válasza:
100%

Szerintem igen.

Nálam is már előfordult, hogy ilyen nyákos volt peteéréskor

ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
13-án volt lh csúcsod, azt jelzi az ovuteszt. Utána kb 36 órán belül reped a tüsző. Néha előfordul, hogy a tüszőrepedés pici vérzéssel társul. Nekem mondjuk soha nem volt ilyen, de ez egy létező dolog. Sok sikert a babához.
ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor sajnos nem lesz baba!

12,13,14 is együtt voltunk!

De azt mondták jobb ha már bent várják a kisfickók

ma 18:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? 13 volt lh csúcs, rá két napra ovu, tehát pont jókor voltatok....nem repedéskor kell egyútt lenni, hanem előtte....amikor pozi az lh teszt. Tehát jókor voltatok együtt.
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi!

Igazad lesz!

Mikor csinálhatok tesztet??

ma 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Ovuláció után 11-12 nappal, 10-es teszttel.

Azaz szeptember 26-27.

ma 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem meg inkább akkor, ha elmarad a menstruációd, már 1-2 napja. Akkor lesz biztos az eredmeny
ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Amíg nem derül ki ha lesz is valami egy- két pohár vörösbor árthat?

Mert esténként szoktunk néha

ma 20:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Egyesek szerint akadályozhatja a beágyazódást. Én nem gondolnám. Legalábbis 1 pohárról nem, meg ha nem rendszeres. Ami viszont (sajnos) bizonyított tény, hogy az alkohol nagyon káros a női hormonháztartásra.
ma 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!