Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra korán lehetett a peteéré...

Extra korán lehetett a peteérésem vagy normális, hogy ennyire halvány még? Aggasztó, hogy egyre halványabb ahelyett, hogy erősödne. Látszik az előző ciklusom tesztjei is a képen

Figyelt kérdés

[link]


11. Ciklusnapon kezdtem el tesztelni, mert az eddigi 32-33 napos ciklusaim elkezdtek rövidülni.. múlt hónapban 28 napra jött meg, előtte hónapban pedig 30-ra.


2 hónapja diagnosztizáltak nálam IR-t, azóta tartom a diétát és merckformin xr 1000mg-ot szedek napi 1et ha ez számít


júl. 17. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszol sokkal többet most a nagy melegben, mint múlt hónapban?
júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tesztelj tovább. Az azért meglepő lenne, ha hirtelen ennyire rövi lenne a ciklusod. Inkább ingadozik a hossza és most egy hosszabb ciklusod jön. Ilyenkor vedd alapul az elmúlt fél év ciklusait és a leghosszabbat vedd még figyelembe. Ahoz képest tesztelj tovább. Még simán lehet 17-19. napon is ovud.

Egyébként jól csináltad, hogy korábban kezdtél tesztelni, mert ugye az IR kezelés alatt simán változhat a ciklus, jellemzően jobb irányba. DE a 24 napoc ciklus vagy annál kevesebb, ha 10. napon lett volna pozi az ovutesz... hát nem hiszem, hogy ez lenne. Én azt sejtem, hogy most megint egy ilyen 33 napos ciklus vár rád. De pár nap és kiderül.


Kitartás egyébként a diétában :) Nekem is kellene, de nem visz rá a lélek :( Még gyerkőc nélkül egyszerű volt, de most a hajam kihullik, utálok főzni, a gyerek meg csak főtt kaját enne, abból is csak kb tészta hús kombó... ha még magamra is mindig főzni kellene... se időm se kedvem XD De hamraosan rá kell álljak én is a dologra, mert szeretnénk még egy gyermeket, meg hát csak jobb lenne egészségesebben élni :S


Nektek mielőbbi sikert :)

júl. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Többet iszok az biztos, de a teszt előtti 2 órában igyekszem nagyon figyelni h minimálisat igyak 😕


Tesztelek tovább aztán meglátom, hogy alakul

júl. 17. 19:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tendenciát nem szokott mutatni az ovulációs teszt, egyik nap erősebb a teszt a kontrollnál és ennyi. Neked mindig erősödik majd gyengül?
júl. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindig olyan mint ami a képen is látszik az előző ciklusom
júl. 17. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor arra tippelnék, hogy később lesz ovud, vagy a sok folyadék bezavar
júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az,hogy halványodik és nem erősödik, semmit nem jelent. :)

Nekem a megelőző egy két napban volt a leggyengébb,alig látható kis semmi tesztek. 🤣 aztán az ovu napján meg majd leugrott.

júl. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!