Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A menstruációm előtti héten voltunk együtt a férjemmel, illetve tegnap és mára megjött a menzeszem.

Van rá esély , hogy várandós lettem? Mikor próbáljak meg tesztet csinálni, amikor már lehet is pozitív eredménye?



tegnap 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Számoljunk átlag 28 napos ciklussal. Ebben az esetben nagyjából menszez előtt 2 héttel pár napig vagy termékeny, egy héttel előtte már nem. Majd tegnap megjött a menstruációd. 0% az esélye, hogy terhes vagy. Sok sikert következő hónapban!
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Menstruálsz.Hogy lehetnél terhes?
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy abból, amit leírtál, miből következtetsz arra, hogy teherbe estel. Nem rosszbol, de kicsit (nagyon) olvass utána ezeknek a dolgoknak! A legalapabb, amivel mindenki tisztában van: terhes akkor lehetsz, ha elmarad a menstruációd. A menstruáció elmaradása után ha 1-2 nappal tesztelsz, már pozitívat kell, hogy mutasson. Ha teherbe akarsz esni, akkor nagyjából 10-14 nappal a menstruációd ELSO (tehát nem utolsó!) napja után szükséges szexelned, mert nagy eséllyel akkor vannak a termékeny napok.
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért gondolom, mert sokan estek már ugyan így teherbe, szóval szívesen olvastam volna hasonló “sikersztorikat”.
tegnap 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy sokan estek úgy teherbe, hogy nem a jó időben voltak együtt a párjukkal, és még menstrualtak is.
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Késett majdnem 1 hetet a menstruációm egyszer teszteltem pozitívat utána 2x negatívat, végül megjött. Kicsit reménykedtem, hogy sikerült, de majd következő hónapban.
tegnap 20:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez kémiai terhesség volt, sajnálom. Az azt jelenti, hogy valami elindult, de nem fejlődött tovább, kiürült a menstruacioval. Drukkolok a következő hónapra!
tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!