Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány hetes terhes lehetek...

Hány hetes terhes lehetek most? Nem gond hogy nemsok mindent érzek?

Figyelt kérdés
Dec.1-én volt meg utoljára, 11 napja késik,3 napja csináltam egy tesztet délután ami pozitív lett. (de 6 nappal ezelőtt még negativ volt) mivel 3 hónapja volt egy missed ab.-om igy szeretnék dokihoz menni és ma tud fogadni. De olyan fiatal lehet még,egyáltalán valamit látni fog? Tünetem is csak annyi hogy a hátam és a derekam fáj,meg a melleim olyanok mintha bizseregnének és ég a mellbimbóm. Félek hogy minden oké e.
2009. jan. 7. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
5 hetes és 2 napos terhes vagy. Szerintem egyáltalán nem gond, ha nem sokat érzel, majd csak most jönnek a tünetek, de van olyan aki "probléma" nélkül végigcsinálja a terhességet.
2009. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is dec.1 volt az utolsó.Én is ma megyek dokihoz.Állitólag már petezsákot ilyenkor látnak.nekem is ilyenek a tüneteim.Remélem baba lesz.
2009. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Második válaszoló,nagyon drukkolok és ha nem felejted el megirod majd doki után hogy mivolt? Én nagyon izgulok,és azért akarok ilyen hamar menni mert volt vetélésem lehet hogy szedet velem majd valamit és mielőbb jobb ha kiderül hogy mi van.
2009. jan. 7. 14:33
 4/10 anonim ***** válasza:
igen ahopgy írták 5 hetes vagy de a magzat még csak kb 3 hetes körüli ezért szívhang nem lehet még. a doki vissza fog rendelni 2 hét múlva.
2009. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok.igen megirom.drukkolok neked is.
2009. jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,


Esetleg a petezsákot már látja, de vissza fog hívni 1-1,5-2hét múlva kontrollra. Sőt a te esetedben jobban fogják követni a terhességed első harmadát...

Nyugalom.


Nagyon jó tanács, első babásként mondom, ne idegeskedj. ne azon agyalj, hogy jól van e. Ne hívd a bajt. Ami elmúlt elmúlt, minden más most van, és vigyázz mostantól magadra:) a pöttöm érdeke

Drukkolok.

2009. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is dec. 1-jén volt meg utoljára, és ma teszteltem egy plusszosat! :)

Gratula nektek!

AZ én dokim csak hétfőnként van, így nálam ez még várat magára. Kérlek, írjatok, hogy mi van veletek, mit vagyis kit látott a doki!

Üdv

2009. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Második vagyok.Visszarendelt 1 hét múlva.15,5mm a méhnyálkahártya,és meg van nagyobodva a méhem.azt mondta ezek jó értékek,bizakodhatok hogy baba.neked mit mondott?
2009. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Az a legfontosabb, Ne izgulj!!Lehet,hogy már fog látni vmit a doki.(A páromnál kb 5-6 hetesen már látott embriót{Én is}).Köv. héten semmit nem láttunk.Úgy volt hogy missed ab (már volt egy Neki is).A műtét előtti uh-on szívhangot láttak(2 doki is!).Azóta bent van megfigyelésen + kap még gyógyszereket.Szorítunk Neked!
2009. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és biztatásokat! Visszahivott a doki egy hét mulva és azt mondta majd akkor megnézzük uh-val,és hogy most még annyira fiatal hogy ne is "bolygassuk" hagyjuk erősödni. Mondta hogy semmi cipekedés,forró fürdő,tehát bármi ami most árthat,bánjunk most vele ugy mint egy kis himes tojással. Remélem jövőhéten okosabb leszek.
2009. jan. 8. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!