Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Három negatív teszt után...

Három negatív teszt után lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Együttlét után 11. nap megjött a megvonásos vérzésem, tű pontosan erősen. Utána volt nap amikor rosszul voltam, de közbe rá is pánikoltam úgyhogy még rosszabbul lettem. 17. 19. 24. nap együttlét után csináltam tesztet mind negatív lett. 26. nap van, nap minden nap evés után zubog a gyomrom és fáj szúr az alhasam, felpuffadok nem tudom hogy a pániktól vagy lehet-e még rá esély… Jelenleg most a ciklus közepén tartok kb.

Annyi mindent olvastam már neten bágyazódás… blabla hogy félek nagyon



szept. 14. 14:50
1 2
 1/11 AkireM ***** válasza:
100%

Nyugi, ha a teszt negatív nem vsgy terhes!!

Ráadásul meg is jött..!

Használjatok inkább gumit ha ennyire ráparázol … :)

szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Többet csinálni se akarom :’D Igen megjött viszont a beágyazódás együttlét után 2 hét kb. (Azt olvastam) és 11.nap jött meg, annyi mindent olvastam a neten hogy bepánikoltam… Köszönöm a választ remélem így van
szept. 14. 14:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a terhesség tüneteket okoz, akkor már 99,9999% hogy kimutatja a teszt. Nem vagy terhes.

Nálunk az egész családon átment mostanság egy 2-3 hétig tartó gyomorbaj, valami fertőzés lehet

szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Cica, fogamzásgátlót szedsz, véreztél és van egy rakat negatív teszted, de még mindig pánikolsz.


Kezeltesd az agyadat.

szept. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem vagy terhes. Volt megvonásos vérzésed, és a tesztek is negatívak. Kérlek nyugodj meg. Ez a kettő tény kizárja, hogy terhes legyél!


Így működik a terhesség, megnyugtatásképp: ovulációkor kiszabadul a petesejt, ha az találkozik a spermiummal, megtermékenyül, majd az ovuláció után kb. 8-12 nappal beágyazódik (együttlét után kb. 10-14 nappal), ezt mutatja ki a terhességi teszt, ovuláció után kb. 14 nappal (együttlét után kb. 16 nappal).

Ha nincs terhesség, leválik a méhnyálkahártya, azaz jön a menstruáció. Ami nálad most megvonásos vérzés.


Együttlét után legkésőbb(!!!) a 21. napon kimutatja a terhességi teszt, ha terhes vagy.

Nem vagy terhes, negatívak a tesztek, bőven eltelt 21 nap. Miért 21 nap? Mert a spermiumok maximum 5 napig életképesek, hogy megvárják a petesejtet, a luteális fázis (ovuláció utáni napok a következő menstruációig) pedig maximum 16 nap. Összeadva 5+16=21.

Neked ez bőven letelt, nem vagy terhes.


Ráadásul te fogamzásgátlót szedsz. Nincs ovulációd. A fogamzásgátló azt hormonálisan leállítja. Valamint a tabletta elvékonyítja a méhnyálkahártyádat is, esélye sincs beágyazódni. Rendesen szedd a tablettát, minden nap ugyanakkor. Állíts be a telefonodon egy emlékeztetőt.


A tabletta tehát kettősen véd: nincs ovuláció, és olyan vékony a nyálkahártya, hogy be sem tud ágyazódni. De minden nap szedd innentől, ne maradjon ki soha 1 szem!


Kérlek fordulj pszichológushoz, mert pánikbetegnek tűnt. Valószínűleg az okozza a béltüneteket is. A pánikbetegség nem játék, kérlek, menj orvoshoz.


A párod, a barátod gondolom türelmes, hogy hetek óta nincs együttlét, de ő sem fog az idők végezetéig türelmes maradni. Kérlek, menj pszichológushoz. Nem ciki, hidd el, igazából minden embernek érdemes néha elmenni pszichológushoz. De neked szükséged van rá.


Ez így nem élet, hogy hetekig rettegsz a terhességtől, és nincs kedved soha többet szexelni. Beszélj pszichológussal. Lehet, hogy másfajta védekezési mód lesz neked a megfelelő, nem viccelek. Van, akit kikészít a fogamzásgátló tabletta, nem mindenkinek való.


Vagy ha ennyire félsz a terhességtől, védekezzetek duplán: fogamzásgátló + óvszer. Így megnyugszol majd (mondjuk tök feleslegesen teszed tönkre a hormondrendszered így a tablettával, de azt hagyjuk).


Nyugodtan írj, ha van kérdésed.

szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Igen sajnos depresszióval is küzdök és nagyon stresszes vagyok rámférne szakember.

Csak hát kb. egy hete ha eszek zubog a gyomrom, kis reflux érzés, szúr az alhasam is mindkét oldalt kb. minden nap és így bepánikoltam, főleg amiket neten olvastam + Megvonásos vérzés után pár nappal lefeküdtem egyébként a barátommal és akkor utána minimálisan véreztem ettől is megijedtem, sose volt ilyen. Bár igen lehet kicsit tönkrevágott a fogamzásgátló, mert gyakran gombás fertőzés és folyás is előjött tőle…vagy csak száraz voltam… Ezért pánikoltam be ennyire de én is remélem hogy a tesztek nem voltak hamisak

szept. 14. 16:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha gyakran van gombás fertőzés, az is simán lehet a fogamzásgátlótól, lehet fajtát kéne váltani. Menj nőgyógyászhoz, hogy mit javasol, milyen más fogamzásgátló márkát.

Ha meg fertőzés van, a párod is legyen kikezelve, különben újra visszaadja neked.


És a depresszióban segít a pszichológusod? Ha nem, válts orvost, nem viccelek.

szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megyek két nap múlva nőgyógyászhoz, mert már nagyon pánikolok a terhesség miatt. Köszönöm a választ.
szept. 14. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Én csak azt nem értem hogy a has zubogás mióta a terhesség tünete?

A reflux is később jön a terhesség alatt nem az elején. Szurkálni az alhas meg bármikor szurkálhat.

Szóval borzasztó hogy zubog a hasad és eszedbe sem jut más csak a terhesség. Véletlen sem olyan dolog aminek köze lehet hozzá.

szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eszembe jut más is, hogy valószínű stressz mert pánikos vagyok, ma is rosszul voltam…viszont…neten már millió cikket elolvastam és sok helyen ez is köztük volt hogy korai terhességnél puffadás alhasi fájdalom szúró érzet jelentkezhet… Mindenhol mást írnak…minden tünetem terhességre is utalhat az internet szerint… Így nehéz másra gondolni hiába a 3 negatív teszt
szept. 14. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!