Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a menstruációm, ugye...

Megjött a menstruációm, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsássatok meg emiatt a buta kérdés miatt, viszont nem olyan rég kezdtem nemi életet élni és szeretnék pár tapasztaltabb embertől tanácsot kérni.

3 nap késéssel jött meg, 2. nap reggel teszteltem egy negatívat. A vérzésem érdekes volt, az első napon nagyon erős, majd a másodikon és harmadikon szinte alig véreztem. (plussz még volt egy barnázós napom) Egyébként mindig kb. 4 napig szokott tartani, csak most ijesztő hogy jóval kesevebb volt 2 nap mint a megszokott.

4 napja múlt el a vérzés, a melleim viszont ha megnyomom fájnak. Egyáltalán nem olyan intenzíven mint mielőtt megjött, viszont nyomásra érzékenyek kicsit. (Ez is érdekelne hogy normális e) az alhasam pedig minimálisan szurkál.

Érdemes még tesztet végeznem, vagy ha nem múlnak a panaszaim keressem fel a nőgyógyászom? Állhat e terhesség a háttérbe vagy valószínűleg egészen más lehet a probléma?

(Óvszerrel védekeztünk egyébként, utána pedig megnéztük és nem szakadt ki)


szept. 8. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3 nap csúszás nem számít késésnek.
szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján képtelenség hogy terhes legyél. 12 éve használok óvszert. Soha nem is nézzük szex után hogy hogy néz ki. Mégse lettem sose terhes.
szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Védekeztetek, menstruáltál és a teszt is negatív volt, ezek után nem kell ettől tartanod. A késés és a többi tünet lehet pont attól, hogy rástresszeltél a témára. Ha nem múlik el, akkor azért menj el orvoshoz a biztonság kedvéért.
szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. 3 nap késés előfordulhat, nem vagyunk gépek, hogy minden hónapban napra pontos legyen. Nekem is 2 napot késett. Nyugi🙂
szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!