Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a mensi, de nem olyan...

Megjött a mensi, de nem olyan mint eddig. Lehetek terhes? SOS Többi lent

Figyelt kérdés

2 nappal koràbban jött meg a mensim, ugyanolyan volt az első nap mint minden mensinél, viszont a második nap este fele picit barna is jött. Ma vagyok harmadik napon. És ma már inkább barnázom, es pici piros is van így keveredve. Lehet ez terhesség?? Vagy csak meg van zavarodva a mensim? Ujjazás volt illetve 69ben elment és félek hogy valahogy bejutott…

Feleslegesen aggódom vagy nem?



jún. 20. 22:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz elképzelni olyan szcenáriót, hogy ujjazás és 69 terhességet okozzon + éppen menstruálsz, szóval szinte biztos, hogy nem vagy terhes, de a válasz ilyen kérdések esetén mindig ugyanaz: vegyél tesztet ha bizonytalan vagy.
jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
17%
Vagy menj nőgyógyászhoz, bármi lehet!
jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#2 hogy érted hogy bármi lehet?
jún. 20. 23:12
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
2-es: egy, a szokásostól eltérő menstruációval tök felesleges nőgyógyászhoz szaladni ha más tünet nincs. Ha a következővel is gond van, más, mint az eddigiek, akkor érdemes menni nőgyógyászhoz.
jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De elvileg esélytelen hogy úgy terhes legyek ha csak azok voltak amiket leírtam é szűz vagyok. Csak nem értem akkor miért más a mensim. Most fogok másfél hét múlva nődokihoz menni fogamzásgátló felírás miatt. Ha gond van akkor azt úgyis látja nem?
jún. 20. 23:22
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg, ha tényleg nem volt behatolás, akkor esélytelen, de ha felmerül a gondolat, akkor bennem meg felmerül a kérdés, hogy miért merült fel. Csak a másmilyen menstruáció miatt? Akkor tanulj még kicsit, mielőtt szexelsz. Vagy volt más is? Ha még ilyen fiatal vagy, akkor simán változhat még a menstruációd, hossza, gyakorisága, milyensége stb. minden különösebb ok nélkül. A nőgyógyász ha meg is néz hüvelyi vagy hasi UH-val akkor bizonyos dolgokat lát, de nem mindent. Azt látja ha pl. van egy cisztád, de a ciklussal kapcsolatos problémákat gyakran hormonális problémák okozzák, azt ő nem fogja látni. Nem túl szerencsés tablettát íratni, ha nem állt még be a menstruációd. Miért nem jó az óvszer? Az véd a nemi betegségek ellen is.
jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem volt behatolás! Tablettát szeretnék felíratni a menstruációs fájdalmam miatt is, ugyanis minden havi első napján úgy fáj a hasam hogy aznap többször hányok. Nem volt behatolás, csupán félek hogy valahogy máshogy bemehetett, és amikor megjött akkor megnyugodtam hogy nincs baj, de most hogy barnázok, újból elkezdtem paràzni
jún. 20. 23:48
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Az ennyire erősen fájdalmas menstruáció ritkán "csak" genetika, általában valamilyen bajt jelez, NE írass fel rá fogamzásgátlót, mert az csak elfedi a tüneteket, a kiváltó ok meg csak romlik az évek alatt és majd szívsz vele ha pl. gyereket akarsz. Vizsgáltasd ki, nőgyógyásznál hüvelyi és hasi UH és utána endokrinológus, vagy a nőgyógyász utaljon be 3. és 21. napi hormonvizsgálatra + pajzsmirigyvizsgálatra, és majd ezek eredményével tudsz menni endokrinológushoz.
jún. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszonom hogy figyelmeztettel!
jún. 21. 00:07
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem normális hányni menstruáció miatt, ezzel tényleg sürgősen fordulj orvoshoz. Az állandó erős fájdalom minden ciklusban sem természetes.
jún. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!