Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a mensi, de nem olyan...

Megjött a mensi, de nem olyan mint eddig. Lehetek terhes? SOS Többi lent

Figyelt kérdés

2 nappal koràbban jött meg a mensim, ugyanolyan volt az első nap mint minden mensinél, viszont a második nap este fele picit barna is jött. Ma vagyok harmadik napon. És ma már inkább barnázom, es pici piros is van így keveredve. Lehet ez terhesség?? Vagy csak meg van zavarodva a mensim? Ujjazás volt illetve 69ben elment és félek hogy valahogy bejutott…

Feleslegesen aggódom vagy nem?



jún. 20. 22:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az ilyen jellegű fájdalom akár endometriozist is jelezhet, ami egy elég makacs betegség, ami a termékenységet is befolyásolhatja. Persze egyáltalán nem biztos, hogy neked ez van. Viszont bármi is érdemes lenne kivizsgáltatni komolyabban is. Mert mikor elérsz abba a korba, hogy babát akarsz nagyon meg fogod magadnak köszönni.
jún. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hiába szedsz majd fogamzásgátlót az erős menstruációs fájdalomra. Ahogy abbahagyod a gyógyszert, újra fájni fog, lehet még erősebben is. A tabletta csak elnyomná, nem megszüntetné. Elavult módszer a fájdalomra fogamzásgátlót szedni, az az orvos, aki ezt javasolja kivizsgálás helyett, az sajnos nem jó orvos, ez van.


Már írták, ez lehet endometrózis, adenomiózis stb, komoly betegség is, vizsgáltasd ki magad nőgyógyásszal ÉS endokrinológussal.


Ez nem játék. Hidd el, segíteni szeretnénk, tapasztalatból írjuk. Ha tudnád hányan vagyunk, akik megbánták, hogy anno fogamzásgátlót kaptunk "megoldásként".

jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Rendben. Most úgyis fogok menni nődokihoz, szólok neki. Köszönöm mindenkitől!!
jún. 21. 08:25
 14/17 A kérdező kommentje:
Most tisztasági betétem van bent, és ez elég. Kevesebb a mensim mint szokott lenni. Nem értem miért van ez. Több hónapos stressz miatt lehet? Vagy gondoljak arra lehet terhes vagyok? Nem csináltuk pedig
jún. 21. 16:14
 15/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, higgadj már le, nem vagy terhes. De ha _ennyire_ aggódsz vegyél egy terhességi tesztet, DM vagy Rossman, párszáz forint. Menj orvoshoz, beszéld meg vele amiket javasoltunk.
jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes, megjött a menstruációd. Egyszerűen ez egy ilyen hónap, kicsit más a menstruációd, előfordul. Lehet a stressztől, igen. Vagy bármi betegségtől, hormonális dologtól, nagymértékű fogyástól stb.


Nálatok nem volt behatolás sem, és van menstruációd.


A terhességhez behatolás kell, és hogy beléd élvez a párod, védekezés nélkül. És még ilyenkor is csak 20-25% esély van a terhességre (ha ovuláció környékén voltatok együtt).


Ettől függetlenül sose legyetek együtt védekezés nélkül, mindig védekezzetek, ha van behatolás.

jún. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben, bocsánat. Nagyon aggódos vagyok. Csak fura volt hogy első nap normális volt a mensim utána meg csak barnáztam. Megnyugszom akkor. Nem lehetek terhes ez igaz
jún. 22. 01:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!