Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eltér a folyásom peteérés...

Ha eltér a folyásom peteérés utána megszokottól lehet icipicit reménykedni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a peteérést követő pár napon belül jön egy száraz időszak. nekem ilyenkor mindig nagyon erős krémes folyásom van(sokszor ezért hittem azt hogy terhes vagyok).

Lehet esetleg egy jel hogy most teljesen száraz avgyok, nincs semmi folyás.

Ma vagyok 5 dpo-n. Talán közeleg egy beágyazódás?


2009. jan. 7. 13:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Én eddig peteérés után mindig száraz voltam és mégsem lettem terhes, most pedig a peteéréstől fehér tetápolószerű krémes folyásom van. Úgyhogy véleményem szerint nem lehet ebből következtetni. 6 hónapja próbálkozunk és minden hónapban más tüneteim voltak, mindíg úgy éreztem sikerült. Volt émelygés, a múlt hónapban erőteljes hasszúrka a menszesz előtt pár nappal utána hőemelkedés (ébredési hőm 37,1 ilyen még sose volt) több napon keresztül. Utánanéztem a neten és tipikus trifázisos görbe volt, már örültem, de sajnos megjött, úgyhogy én már csak a kimaradt menstruációnak hiszek, mivel eddig minden fórumban említett terhességi tünetet észleltem már magamon, de mindíg megjött és nem voltam soha terhes mert többször voltam UH-on.
2009. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!