Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napja késik a mensim és...

1 napja késik a mensim és néha fáj a jobb petefészkem (3-4 napja). Nyomásra fáj a cicim és nem mindig tudok hasra feküdni mert fájnak. Gabriel teszt és nem reggeli pisiből lett csinálva. Akkor ez most pozitív? ( sose volt "pozi" tesztem)

Figyelt kérdés
[link]
szept. 3. 13:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Látok egy második csíkot rajta.

Nekem is volt hasonló vele, akkor a másik tesztek negatívak voltak. Viszont láttam olyan képeket itt, akiknek ebből később határozottan pozitív lett.

Szerintem próbáld meg egy másik fajta, érzékenyebb teszttel

szept. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Igen én is olvastam hogy valakinek a szellemcsíkból tényleng pozitív lett.


Köszönöm.

szept. 3. 13:53
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban késik, akkor nincs okod reménykedni, mert egyértelmű lenne. Ez egy negatív teszt. Ha voltatok együtt folyamatosan, akkor még van remény, hogy csúszott az ovu és még is terhes leszel. Próbáld 2 nap múlva, ha nem jön meg. Mensi késésjor már minden teszt egyértelmű kétcsíkos. Ezen még a szokásos reagens helyét mutató csíkot sem látom. Azért drukkolok, hátha végül baba lesz.
szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm
szept. 3. 14:07
 15/19 anonim ***** válasza:
Ez hányas? 25ös vagy 10es? Ovulációt tudod pontosan mikor volt?
szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom hanyas a teszt.

Az ovut se tudom pontosan de 14.e korul talán

szept. 3. 16:51
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már rendes pozitív teszted lenne,két csíkkal!
szept. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm
szept. 3. 18:12
 19/19 A kérdező kommentje:
Végül 8-9 nap késéssel megjött.
szept. 10. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!