Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű, cickafű teától +...

Palástfű, cickafű teától + Clostybegyt tablettától sikerülhet a baba?

Figyelt kérdés
2008. jan. 9. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen!!! mi 13 hónapig ppróbálkoztunk és az utolsó hónapban minden nap megittam egy bögre cickafark teát. Mindenképp rendbeteszi a dolgokat ha van baj ha nincs jó hatása van. az űlőfürdő is ajánlott írd be a keresőbe sok hasznos cikket kidob. A clostilbegitet is felírta a doki, de addigra mire szednem kellett volna már terhes lettem.

Egyik ismerősöm a klostilbegyttől a 3 adagtól esett teherbe. tehát ne add fel. És idd azt a teát! :) Sok sikert remélem hamarosan pocakosan hallunk rólad!! ;)

2008. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad,mióta próbálkoztok,milyen vizsgálatok voltak.Vki a kütyükre teákra esküszik,ovul teszt,mikroszkóp,stb. és nem jön össze,hanem kap egy méhátfúvást,és spontán teherbeesik.Van aki csak lombikkal,van aki csak spontán,de van aki próbálkozik 1-2 évig,és semmi,aztán orvost vált,és első hónapban megfogan.Fontos!Higgy abban,hogy összejön!!!!!Akár teától,akár egy kanál víztől,ez olyan mint amikor a hipochondernek beadsz egy pohár vizet,hogy ez elmulassza a fejfájását,és lám meggyógyul.Ne érts félre nem gúny,hanem ez a legjobb.Ha te ezekben hiszel,higgy!!!!!Sok sikert!!!
2008. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezeket én nem is hallottam. Ha minden igaz, nekünk a Gynevac hozta meg a babát. Orvos írja fel, recepre, injekciókúra. Hajrá! Persze hogy sikerülni fog!
2008. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Nekünk sikerült van már 3 kislányom és most várom a 4. babát !


8 hetes kismami :))

2009. febr. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nini24 ***** válasza:

Szia!


Lett pozitív teszt azóta? Remélem, drukk! :)

2009. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!