Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért “vonul fel” az összes...

Miért “vonul fel” az összes terhességi tünet ha nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek lassan 3 éve. Minden rendben vele, megvonásos vérzés is mindig jön ahogy kell.

2-3 hete gyomorpanaszaim vannak, nagyon erős gyomorfájás főleg és émelygés. Terhesség nyilván kizárt, de biztos ami tuti alapon teszteltem 2x is, egyértelmű negatív. Mára már társul a gyomorfájáshoz fejfájás, enyhe szédelgés, illetve mellfeszülés. Már nem tudom mire gondoljak, rossz volt a teszt menjek hasi UH-ra vagy valami fertőzésem van fogalmam sincs? Háziorvost keressem fel vagy nőgyógyászhoz menjek? Konkrétan lassan nem hiszem el hogy nem vagyok terhes annyira arra passzol minden tünet



szept. 1. 11:33
 1/8 anonim válasza:
96%
Mióta a terhesség jele a gyomorpanasz, a gyomorfájás, vagy a fejfájás?
szept. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Émelygést ha hcg okozná,már a teszt mutatná.

A többi tünetnek semmi köze a terhességhez,inkább a háziorvost keresd fel a gyomorpanasszal és gyomorfájdalommal.

szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem vagy terhes, de ettől még vizsgáltasd ki magad.

Házi orvos, nőgyógyász pl.

Itt senki nem fog tudni segíteni.

szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mind a fogamzasgatlo okozza, csak szolok.
szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem tipikus terhes tünetek. Amúgy a fogamzásgátlótól is lehet.
szept. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet váltani kell gyógyszert. Keresd fel a nőgyógyászod. Ezek valóban nem terhes tünetek.
szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem miért gondoltok már minden rosszullétet terhes tünetnek. Én mikor terhes lettem konkrétan semmi tünetem nem volt, csak hogy nem jött meg. Bezzeg mikor nem voltam terhes sokszor volt a menstruáció előtt hányingerem, sőt volt hogy annyira szédültem, hogy egy pillanatra el is ájultam
szept. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fogamzásgátlótól migrénes fejfájásom lett, illetve libidócsökkenés még tiniként. Abbahagytam el is múlt, libidó is visszajött. Ezeket a tüneteket mind a fogamzásgátló okozza. Lehet neked egy másik márka fog bejönni, kérd ki nőgyógyász tanácsát.
szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!