Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szó terhességről?...

Lehet szó terhességről? (többi lent)

Figyelt kérdés
A menstruációm általában mindig 28 napra jön meg,de volt már olyan is még régebben , hogy késett 1hetet . Legutoljára július 30-án jött meg. Mindig óvszerrel védekezünk, az nélkül behatolás sosem történt, aztán leellenőrizzük, fújok bele levegőt és még hibát sosem volt észleltünk volna rajta és mielőtt elmegy ki is veszi belőlem óvszerestől . Óvszer +óvszerestől megszakítást használjuk. A párommal augusztus 7-én voltunk együtt óvszerrel voltunk 1x, mielőtt elélvezett volna ki is vette óvszerestől, nem bennem ment el. Augusztus 21-én szintén 2x voltunk együtt, úgy ahogy az előbb is leírtam. Menstruáció előtt mindig feszül a mellem és érzékeny és kijön pár pattanás . Ezeket most is tapasztaltam, de nem jött meg. Történt olyan esett, hogy análoztunk óvszer nélkül, de nem élvezett el bennem egyszer sem. Parázok, hogy baba van a dologban. AUgusztus 27-én kellett volna megjönni, de nem jött. Még nem szeretnék babát, mert fiatalok vagyunk. Már biztos eredményt mutattna a teszt, ha csinálnék? Köszönöm. 23/L

aug. 28. 07:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
72%

Ahhoz előbb érettségizni is tudni kéne. De szerintem nem akar ő tanulni ha már ráérzett a seggbedugás ízére....

😂😂

aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nem kéne parázni, hogy gumiztok és még ki is veszi, mielőtt elmenne. Tuti nem vagy terhes!
aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Legalább valaki védekezik és nem Szül ilyen idiótákat, mint akik azzal foglalkoznak, hogy másoknak beszólogatnak egy olyan oldalon, ahol az a lényeg, hogy kérdést és tanácsot tegyek fel! Lezártam a témát, további szép napot!
aug. 28. 11:37
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
A kérdésed akkora baromság amire nem lehet értelmes választ adni, ha te ezt nem látod be akkor sötétebb vagy mint az éjszaka...
aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A védekezés az dícsérendő és helyes. De túlzásba viszitek. Normális gumihasználat mellett, ha már behatolás előtt felveszi és elélvezés után rögtön kiveszi, akkor egészen nyugodtan elélvezhet a gumiban úgy, hogy benned van, teljesen fölösleges elrontani az élményt azzal, hogy még ki is húzza, mielőtt elmenne.

Az, hogy ellenörzitek utána a gumit, rendben van, de elég ha csomót köt rá és utána papírzsepibe csomagolva kicsit megnyomkodja. Ha lyukas, rögtön kiderül.

Ennyire könnyen azért nem esik teherbe az ember lánya!

aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!