Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet szó terhességről?...

Lehet szó terhességről? (többi lent)

Figyelt kérdés
A menstruációm általában mindig 28 napra jön meg,de volt már olyan is még régebben , hogy késett 1hetet . Legutoljára július 30-án jött meg. Mindig óvszerrel védekezünk, az nélkül behatolás sosem történt, aztán leellenőrizzük, fújok bele levegőt és még hibát sosem volt észleltünk volna rajta és mielőtt elmegy ki is veszi belőlem óvszerestől . Óvszer +óvszerestől megszakítást használjuk. A párommal augusztus 7-én voltunk együtt óvszerrel voltunk 1x, mielőtt elélvezett volna ki is vette óvszerestől, nem bennem ment el. Augusztus 21-én szintén 2x voltunk együtt, úgy ahogy az előbb is leírtam. Menstruáció előtt mindig feszül a mellem és érzékeny és kijön pár pattanás . Ezeket most is tapasztaltam, de nem jött meg. Történt olyan esett, hogy análoztunk óvszer nélkül, de nem élvezett el bennem egyszer sem. Parázok, hogy baba van a dologban. AUgusztus 27-én kellett volna megjönni, de nem jött. Még nem szeretnék babát, mert fiatalok vagyunk. Már biztos eredményt mutattna a teszt, ha csinálnék? Köszönöm. 23/L

aug. 28. 07:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Inkább nőgyógyász+endokrinológia. Nem gyerek lesz emögött. Ja, és ha mész, el ne fogadd a fogamzásgátlót.
aug. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál már ebben az évben vizsgálaton mindent rendbe talált, de már tiszta ideg vagyok. 🥺
aug. 28. 07:21
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg minden úgy történt ahogyan mondtad akkor valóban kicsi az esély rá.. lényegében kb nulla. Nem kell idegeskedni, nem te vagy az egyetlen nő akinek késik az egyik hónapban konkrétan egy napot…. Aki ennyire parázik annak tényleg kár csinálnia bármit is…
aug. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Ne idegeskedj! Ha nem voltál gumi nélkül a pároddal és nem történt baleset(kiszakadt a gumi), akkor nem lehetsz terhes!!! A menstruaciót rengeteg dolog befolyásolja! Pl stressz, betegség(megfázás...és hasonlók). Ha görcsösen várod, hogy megjöjjön, az is befolyásolhatja. Ha meg akarsz nyugodni, vegyél egy érzekeny terhességi tesztet, ami már a korai terhességet is kimutatja, de szerintem nem fog mutatni terhességet. Majd írd meg, hogy mi volt! De ne idegeskedj, nincs semmi gond! 🙂
aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

"Vótmá.."

Akkor egy hozzászóló azt javasolta, hogy análozáshoz is használjatok óvszert.. ezt most én is megerősítem.

Nem tesz jót az egészségednek (mentális), ha minden hónapban ezen idegeskedsz.

Egy 10es érzékenységű teszt kimutatná az esetleges terhességet.. de szerintem ez a "veszély" nem áll fenn.


Amúgy mélyen legbelül remélem, hogy ez egy trollkérdés... (bár ismerek olyat, akik 2 gumit húztak fel egy aktushoz, szóval...)

aug. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Holnap csinálok tesztet a reggeli vizeletböl a biztonság kedvéért, köszönöm a normális válaszokat idáig és próbálok megnyugodni,remeleme nem lesz gond..
aug. 28. 10:41
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

De ha már úgyis elhatároztad, hogy tesztet csinálsz, akkor a jó francért írkálsz ki kérdést.

Édes istenem, de rossz lehet veled dugni

aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz szépen beszélni akkor ne is kommentálgass ide, mert ilyen hülye emberekre nem vagyok kíváncsi
aug. 28. 11:01
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Képzeljétek, ahogy szex után a csaj a telelőtt gumit fújja, mint a lufit 😂😂😂
aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

ma 11:12


XD

És képzeld el hogy utána meg megy és ennyi ésszel lediplomázik :D

aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!