Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hihetek a tesztnek? Olyan...

Hihetek a tesztnek? Olyan felfoghatatlan.

Figyelt kérdés

Csak ülünk a párommal, és nézünk ki a buksinkból.


[link]


[link]


2009. jan. 7. 10:01
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves 16hetes kismama!


Köszönjük a választ és a megnyugtatást. Nekem az első baba lesz és most mindenfélén jár az agyam,mert ugye ez egy teljesen új dolog számunkra. :-)) El sem hiszem. :-)))

2009. jan. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Még mindig köszönöm!

És sokat segítetek, segítettetek március óta, mióta itt vagyok az oldalon!


Úgy néz ki, én is 19-én megyek dokihoz! Csak addig hogy fognak eltelni a napok, nem tudom... :)


A párom kérte, hogy teszteljek mégegyet, nem hiszi el!

Ahogy még én sem. De már látom, hogy kell is az a további 8 hónap, nem véletlenül van ez így kitalálva. :)


Mindenkinek, aki babára vágyik, ajánlom a 2-3 naponta történő összebújást, és az egyéb segédeszközök használatánák mellőzését! :) Én ugyanis a karácsonnyal és a mézeskaláccsal voltam elfoglalva, meg hogy ragyogjon a ház, és azt sem tudom, hogy mikor volt peteérésem, mert semmi testi tünet nem jelezte!


Aki pedig már babát vár, nekik boldog hónapokat, és boldog babázást!

2009. jan. 7. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!