Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációnak tudható be ha...

Menstruációnak tudható be ha egyik napról a másikra barnáról pirosra váltott eseményutáni után? Többi lent

Figyelt kérdés
Esemeny utani utan 6 napra másfél hétig barnáztam, majd szünet nélkül egyik napról a másikra pirosra váltott. Ezt betudhatom menstruációnak? A piros vérzés 7 napig tartott. És amikor piros vérzésem lett akkor olyan érzés volt mint amikor mindig megjön. Utána már nem barnáztam. Rettentően parázok hogy terhes vagyok, hisz még 17 éves vagyok

aug. 13. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy tesztet és megnyugszol. Ennél egyszerűbb és biztosabb módja nincs. Ajánlom a Facelle (Rossmann saját márkás) tesztet, az elég érzékeny, és viszonylag olcsó is.

Mivel több, mint 2 hét eltelt az aktus óta, már tuti mutatnia kellene minden érzékenyebb, 10-es tesztnek, ezért nehogy kiírj új kérdést, ha negatív, nem vagy terhes :)

(Szerintem biztos nem vagy terhes amúgy, de tényleg a teszt fog hiteles eredményt adni, hisz senki nem lát beléd.)

aug. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
aug. 13. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!