Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Esemény...

Lehetek terhes? Esemény utánit kellett bevennem a ciklusom 9.napján.

Figyelt kérdés
A ciklusom 5. napján a barátom spermás ujjal nyúlt be nekem ezért 21 órára rá esemény utánit vettem be, (az aktus után 22 nappal negatív teszt) . A ciklusom 27. napján a párom nemiszervét simogattam és a kezem előváladékos lett, majd a hüvelybemenetemhez nyúltam vele reflexből.. Ezt követően a barátom gumit húzott és úgy vágtunk bele, most viszont késik 7 napja, lehet hogy ettől terhes lettem, vagy az esemény utáni kavart be ennyire? Felelőtlenek voltunk, viszont attól félek hogy elovaladek került a kezemről a hüvelyemhez és a barátom azt be vitte a gumival.

aug. 4. 15:26
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Tesztelni csak 8 nap múlva tudok
aug. 4. 15:28
 2/34 anonim ***** válasza:
78%

Hogy előváladékos kézzel odanyúltál (és nem fel magadnak) annak szinte nulla az esélye hogy ettől terhes lennél. (Spermiumok elpusztulnak levegőn, szóval lényegében az is kizárt hogy azt bevitte a barátod)

Ellenben az eseményutáni egy nagy hormon löket, ami szinte minden esetben bekavar a nők ciklusába.

Szóval szerintem megnyugodhatsz...de ha úgy jobban érzed magad, tesztelj a közeljövőben egyet.

aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
aug. 4. 16:18
 4/34 A kérdező kommentje:
És ha picit be nyúltam? Mivel nem tudom biztosra, lehet 1, 2 centire be csúszott az ujjam
aug. 4. 16:47
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Azzal is nagyon minimális az esélye.

De amint lehet tesztelj hogy megnyugodj...

aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
A teszt hány nap után mutat biztosat?
aug. 4. 19:11
 7/34 anonim ***** válasza:

Általában 14-15 nappal az aktus után már kimutatja ha terhes lennél.

Mikor történt az eset?

aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Ma 1 hete :(
aug. 4. 20:44
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj rá, mert az miatt is késhet még többet.

8 nap múlva tesztelj, az majd megnyugtat. De próbálj nem parázni addig.

aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Az aktus mensim előtti nap történt, másnapra vártam volna, megvolt a megfog jönni érzésem kb 1 hétig, az alatt a folyásom elég vizes állagú volt, viszont nem jött meg és nem is érzem azt hogy meg kell jöjjön..
aug. 4. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!