Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány nappal a mensi előtt...

Hány nappal a mensi előtt lehet pozitív az LH teszt?

Figyelt kérdés

Olvastam több válaszban, és kérdésben, hogy az LH teszt is kimutatja a babát. Volt akinek több tesztelés során egyre erősebb lett a tesztcsík. Már csak az a kérdésem, hogy 7-8 napja volt a peteérésem, mikor csinálhatom meg az LH tesztet, hogy viszonylag megbízható eredménye legyen?

Köszi mindenkinek!


2009. jan. 6. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A hangsúly nem azon van,hogy hány nappal a mensi elött... Hanem azon, hogy egy LH-Teszt 12 nappal PÉ után már kimutathatja. Egyébként reggel elsö vizeletböl kell ilyenkor tesztelni.

Sok sikert!

2009. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha biztosat akarsz, akkor én azt tanácsolnám, hogy legalább a menzi elmaradását várd meg. Az eredmény még ekkor sem 100 %. Lehet persze korábban is próbálkozni, de ilyenkor megvan az esélye, hogy a teszt negatív lesz és mégis baba van. Drukkolok!
2009. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat. Az agyam egyfolytában mondogatja, hogy várjam meg még ezt a pár napot, de közbe meg úgy érzem hogy menten bedilizek. Ezért vagyok olyan türelmetlen, ilyenkor meg az idő is olyan, mintha visszafelé menne.

2009. jan. 7. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem mensi előtt 3 nappal már pozitív volt.Mensi napján terhes tesztel is halvány de határozott pozitívat teszteletm.Most vagyok 6 hetes babás.Hétfőn ezt a dokinőm is meg erősítette!Sok sikert!!!!!!!!!!
2009. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!