Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a kaáli intézetbe megyek...

Ha a kaáli intézetbe megyek vizsgálatokra kb 1 honapban mennyi pénzt kell félretennem rá? És minden nap kell menni? Vagy csak havonta 1szer ahogy most?

Figyelt kérdés
most sima dokihoz járok szolnokra.
2009. jan. 6. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a szegedibe nem kell fizetni.
2009. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a pesti Kaáliba járok. Attól függ, milyen vizsgálatod vagy beavatkozásod lesz. A legelső alkalommal a konzultáció 13 ezer Ft. Ott megbeszélitek, mi lehet a probléma. Elfogadják a fél éven belüli vizsgálatok eredményét, de biztos lesz, amit vagy meg kell csináltatnod a saját orvosoddal, vagy velük. Árak: hormon vizsg.: 14 ezer (ezt én a saját dokimmal csináltattam ingyen), spermavizsg.: 13 ezer, első UH: 8 ezer, insemináció: 45 ezer, a lombikot sajnos nem tudom. Persze plusz az injekció és gyógyszerek ára. Kb. havonta egyszer kell csak menni. Persze, mikor már "akció" van, előtte akár 2-3-szor is szükséges az UH, hogy nézzék a tüsző érését, de azokért már nem kell fizetni, az benne van a beavatkozás árában.

Szeptember végén kezdtem náluk, most vagyok túl az első inszemen, kb. 60 ezerre jött ki, plusz előtte volt a kötelező konzultáció, UH, spermavizsgálat. Így összeségében 85 ezer ft körül tartunk.

2009. jan. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Van egy árlista kivonatom, ha szeretnéd, szívesen elküldöm e-mailbe.
2009. jan. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen nagyon megköszönném ha elküldenéd emailben:)
2009. jan. 6. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves második válaszoló!


Most készülünk lombikra. Elküldenéd nekem is azt a listát?

Köszönöm.

2009. szept. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!