Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a sikeres lombik titka?

Mi a sikeres lombik titka?

Figyelt kérdés
Akik már túl vannak rajta, mit gondolnak róla? Mire kell figyelni? Mit kell kerülni? Mi az, amire esetleg ők esküsznek?

júl. 27. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nag,ban függ attól, hogy mi miatt kell a lombik.
júl. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy kiderüljön mi a probléma és azt kezeljék a lombik mellett. Egyébként csak vak lövöldözés.
júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bevált recept. Minden pár más helyzetben van, nem ugyanazok az esélyeik sem.


8 év meddőség után sem hiszek abban, hogy gyerekre vágyó pár tud nem rágörcsölni a témára. Egy csak eggyel több gond, amin agyalhatsz, hogy a környezeted azzal akar "segíteni", hogy megmondja a tutit.

Nekünk aztán nem segített semmilyen lazulás, nem ráfeszülés, meg "majd akkor sikerül, amikor nem akarod".

A 2. lombikomnál annyi plusz stressz ért, meg eleve lelkileg mélyponton kezdtem bele. Mégis az sikerült.

Az elsőnél meg olyan voltam, mint a lelki béke mintapéldánya.

júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
A szerencse.
júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is nagy részt szerencse kérdése. Nekünk az első sikerült (előtte volt 4 sikertelen inszemináció), de pont úgy alakult az az utána lévő pár nap, hogy sokat stresszeltem más miatt is, hát meg persze ez miatt is, mégis sikerült, szóval nem lehet tudni, min múlt.
júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs titok..nem vagyunk egyformák és valószínűleg az sem mindegy hogy kinek mi okból lesz lombik.


Mi éveken keresztül több orvosnál voltunk senki nem talált semmit,volt 4 sikertelen inszemináció és 30-as éveink elején mehettünk lombikra. Ott is volt sikertelenség és vetélés is de végül baba is.

júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!