Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A háton fekvés segíthet?

A háton fekvés segíthet?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de érdekelne mi a véleményetek erről, ha sokáig háton fekve marad a nő aktus után segítheti a megtermékenyítést?

júl. 25. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A természet teszi a dolgát..

Ne görcsölj rá ennyire, mert később rosszabb lesz elviselni a sikertelenség érzését.


Ott lesz benned, hogy "én mindent megtettem"...

Jön majd az önostorozás, stb.-stb.


Csak tönkreteszed magad.


(Tudom: könnyű mondani...)

júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
10-15 perceket feküdtem háton, 2 naponta voltunk együtt még sem sikerült elsőre. Szóval igaza van az előttem szólónak, majd a természet teszi a dolgát. Ha egy éven át nem jön össze akkor meg orvoshoz kell menni.
júl. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem úgy működik hogy aktus után nem mozdulok fél órát és akkor fixen terhes leszek mert a sok sperma bent marad..

Mi kétszer voltunk együtt mikor tudtam hogy körülbelül mikor van az ovuláció, aktus után én nem vártam, azonnal mentem zuhanyozni és mégis elsőre össze jött, egyáltalán nem stresszeltem rá hogy "remélem összejön".

Egy a lényeg légy türelmes és internetes h*lyeségeknek ne dőlj be, nem azon múlik hogy te voltál e aktus után 10 mpig gyertya pózba.😅

júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hulyeseg. Ha termekeny vagy es minden rendben semmi.jelentosege.. ha meg problema van akkor fejen is allhatsz se lesz baba
júl. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jelentősége nincs. De ha olvasgatsz a témában, pl a hátrahajló méhnél pont a hasonfekvést javasolják. Egyébként még ahogy a férfi elélvez, azonnal a helyére kerül minden.

Ez olyan, minthogy anyám váltig állította lányom lesz, mert nem voltam rosszul... hát fiam lett :D

júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Kedves utolso. Nekem pont azt mondtak hogy nem vagyok rosszul ezert fiu lesz mert ok kimeletesebbek. Igy is lett :).
júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akit zavar a kérdés attól bocs, 1 missed ab és egy spontán vetélés után vagyok, 2 év sikertelenséggel…igen kicsit rástresszelek már. Orvosi eredményeim meg jók. De köszönöm a válaszokat🙂
júl. 25. 14:27
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
És a párod eredményei?
júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vele is minden rendben, orvosilag meg annyit kapok ez megtörténik, meg ne legyek türelmetlen🤷🏽‍♀️
júl. 25. 14:34
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Együttérzek veled, kérdező..

Májusban volt missed ab-om, első babával.


Amúgy hány éves vagy?


Első voltam (nem tudom, írja-e a nevem🙈).

júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!