Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan zajlik az elso terhesse...

Hogyan zajlik az elso terhessegi vizsgalat?

Figyelt kérdés

Az elso terhessegi vizsgalat hogyan zajlik huvelyi ultrahangal vizsgálnak vagy csak hasi?

És a további vizsgálatokon? Ez az elso terhessegem.



júl. 24. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

orvosa válogatja.

Nekem pl 3 terhességem volt (1 vetélés lett), de hüvelyi uh-m sosem volt.


Megállapítás annyi, hogy megvizsgál, csinál egy uh-t. Ha rég volt rákszűrés, csinál.

Feltesz pár kérdést, ad egy papírt és ennyi

júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
kézrátétellel :D
júl. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem az első pár ultrhang mindig hüvelyi volt. A 12.hèttől volt csak hasi.
júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Az első nekem mindkét alkalommal hüvelyi volt. Utána már csak hasi
júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%
28 százalékos mit érez, hogy lepontoz mindenki, aki a saját tapasztalatat írja le??
júl. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Az elso huvelyi, aztan orvosa valogatja. Nekem az elso ota volt meg harom, mindegyik megvizsgalt hason es huvelyen keresztul is, mar a tokom ki van a kurkalassal.

Baratnomet meg pl az egesz terhesseg alatt ketszer vizsgaltak huvelyen keresztul, szoval nem ertem.

júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

4-5 hét kozott mentem az elozmenyek miatt koran dokihoz. Hasi uh-t csinalt. Abban maradtunk akkor ha nem lat esetleg semmit akkor megnez huvelyivel.

Mivel vekony vagyok, tokeletesen lehetett latni mindent ami lenyeges volt. Kezzel az elso trimeszterben meg sem vizsgalt, mivel panaszom se volt.

júl. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!