Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem találtam a kérdésemhez...

Nem találtam a kérdésemhez hasonlót, ezért is gondoltam meg kérdem én. Csináltam ma egy tesztet és ilyen lett mellékelek róla fotot, negativba is. Csak én látom, hogy nem egy csik van a reagensnél??

Figyelt kérdés
One step 25-ös teszt.

júl. 23. 12:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
81%

De nem mindegy? Az ott a felhalmozodotr festek.

Azt nezd, hogy negatív, es dobd ki a tesztet. Nem kell buvolni napokig.

júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

A reagensnél is van kettő, meg a kontrollcsík mellett is plusz egy, ha már csak úgy csíkokat számolgatunk feleslegesen :)

De én sem értem, hogy így a 3 plusz "kamucsíkkal" kevésbé negatív?

júl. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Annyira bírom, hogy a lombik újabban hivatkozási alap lett... És ha 10 év, akkor mi van? Akkor jogod van így beszélni azzal, aki egy év alatt összehozta? Neked már valaki külön beszéd- és bánásmód, buksisimi?
júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
21%

Kedves Kérdező!

Látom mire gondolsz, és nekem nagyon halványan, de színesnek tűnik a második csík… szurkolok, hogy tényleg jól lássam! :)

Az itteni rosszindulatú hozzászólásokkal ne foglalkozz, frusztráltak és sokszor a személytelenség mögé bújva élik ezt ki idegeneken… jaaa és félvakok 😅

júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

16-os NAGYÍTS már rá! Fehér a reagens helye.

Tényleg butaság adni alá a lovat.


De mindegy. Úgyis kiderül, napok múlva amikor megjön, hogy valóban azoknak volt igaza akik negatívat írtak.

🙂

júl. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
Figyi, ez a teszted sajna negatív. Ne beszélj ilyen lekezeloen azokkal akik segitenek neked.
júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb most mar minden olyan komment torolve lett, legfokepp a posztoloe! Ez sokat elmond rola!
júl. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%
Hashtag a kedvencem #3 csik 😂😅
júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Hiába mondod, hogy torolgetek, most is beléptem, látom 2 oldal van, eddig 3 volt. Szóval, ti értetek mindenhez is, akkor gondolom a törléshez is. Nem fogok értelmetlen dolgokon vitázni. Boztos admin törli passz.
júl. 23. 18:20
 20/23 anonim ***** válasza:
68%

Irtam, hogy admin torli. Allj le.

Szia.

júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!