Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem találtam a kérdésemhez...

Nem találtam a kérdésemhez hasonlót, ezért is gondoltam meg kérdem én. Csináltam ma egy tesztet és ilyen lett mellékelek róla fotot, negativba is. Csak én látom, hogy nem egy csik van a reagensnél??

Figyelt kérdés
One step 25-ös teszt.

júl. 23. 12:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tesztet se látjuk 😂
júl. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
[url= [link]
júl. 23. 13:04
 3/23 babyboom567 ***** válasza:
87%
Kép nélkül is leírom, amit negatívba kell rakni,és azon bővölni, akkor nem vagy terhes.
júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha negatívba kellett tenni ahhoz, hogy lásd a második csíkot, akkor én kép nélkül is megmondom neked, hogy negatív.

Akkor lesz pozitív, ha szabad szemmel, szerkesztgetés nélkül látszik két rózsaszín csík.

júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

nem található kép....

De igen. Ha szerkesztgetni kell, akkor azon az tuti negatív lesz

júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
júl. 23. 13:08
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

ahogy mondtam. Ez olyan negatív, hogy már fáj.


5#

júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Negatív. Mi a szamodra nem egyertelmu?
júl. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%
Negatív, ráadásul ez már meg is van száradva. Az időn túl leolvasott eredmény érvénytelen. Benne van a betegtájékoztatóban hány percen belül kell leolvasni. Dobd ki nyugodtan a tesztet, nem vagy terhes. Kivéve ha esedékes mensi előtt vagy egy héttel, akkor még lehet pozitív.
júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hogy van e rajta 1 csik? Nem, azért tettem negativba, mert nem latom anélkül, csak kiváncsi voltam, hogy tényleg jól látom, hogy 2 van a reagensnél.
júl. 23. 13:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!