Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mintha felfáztam volna, enyhe...

Mintha felfáztam volna, enyhe alhasi görcsök?

Figyelt kérdés

Nem várt előtt vagyok 2 nappal, tegnap óta olyan, mint amikor felfázom, enyhén fáj az alhasam, de úgy érzem nincs a vizeléssel összefüggésben. Nem csíp, nem fáj.

Volt már valakinek ilyesmi alhasi fájdalma pozitív teszt esetén, ami inkább felfázás jellegű, és nem menstruációs görcsös jellegű?



júl. 23. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne kezdj el fantazialni.

Mi lesz a kovetkezo? Hasmenesed van es jon a kerdes lehetsz e terhes?

júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki nagyon szeretné (főleg régóta), annak elég nehéz időszak a nemvárt mensi.

Sokan vagyunk-sokfélék. 🤍

Aki figyeli is a testét, szerintem csak utólag erősödik meg benne az érzés, hogy ez AZ! volt..

Mint nálam. :)

júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én tapasztaltam ilyet. Azt hittem felfázás vagy valamilyen fertőzés, de reggelre teljesen elmúlt majd rá két három napra újra éreztem. Majd jött a pozitív teszt
júl. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!