Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12mm méhnyálkahártya és 6,5mm...

12mm méhnyálkahártya és 6,5mm felritkulásból lehet egészséges baba? Mit gondoltok? Július 11-én lett volna a mensim napja, a tesztek pozitívak.

Figyelt kérdés
júl. 21. 20:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
85%
Akárhogy nézzük, itt már többet illene látni
júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A pontosat nem tudom sajnos.
júl. 21. 21:51
 13/22 anonim ***** válasza:
78%
Tegnap is kiirtad. Mennyivel lettel okosabb, hogy most dt is
júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%
-dt
júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
10 napja mar pozitív volt a teszted?
júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a teszted is ilyen régóta pozi, akkor mindegy is, hogy nem tudod a pontos ovut. Sajnos nincs így sok esély, de nullábak se mondanám. Próbáld elengedni, ha véletlen jól alakulna mégis, akkor meg majd lehet örülni. Ne szomorkodj, legalább tudod, hogy van remény. Akkor is, ha most nem sikerül. Valami elindult. Ezt fogd fel pozitívan.


Nekem 5 év volt az első "siker" el is mentek korán :(


Aztán a következő alkalommal már sikeres terhesség volt. Szóval csak pozitívan :)

júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Mi újság, voltál dokinál?
júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Igen, petezsákot és szikhólyagot látott. Jövőhét szerdán megyek, akkor már remélhetőleg szívhang is lesz🥰
júl. 31. 19:16
 19/22 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet, hogy Július 11 óta pozi a teszt és csak szikhólyagot látott most és petezsákot. A pozi teszt azt jelenti, hogy akkor már 4 hetes terhes vagy. Azt akárhogy is számolom most 7 hetes terhesség. Itt valami nagyon nincs rendben, ez kevés. Embriónak és szívhangnak is kéne már lennie. Én drukkoltam végig nem rosszat akarok, de ez így nagyon nem jó.
júl. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Lehet korábban van volt pozi a tesztje mint ahogy lett volna a mensije... nekem is 4 nappal hamarabb az volt, így magából a pozi teszt idejéből nem lehet kiindulni. Azt se tudta szegény, hogy mikor volt ovuja, így nincs mese az uh-n amit láttak az van jelenleg. A többit az idő eldönti.

De tény év való, hogy a dátumot nézve is már bőven 6 hetes kéne legyen és embrióval. Valami sántit, de majd kiderül. Én drukkolok, hátha csak lasabban indult el :) Azért még ne éld bele magad kérdező, mert nagyon bizonytalan a háttérsztori miatt.

júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!