Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
5 napja késik a mensim. Amikor megkellett volna jönnie akkor voltam együtt a barátommal, védekeztünk. (Most csináltuk eloszor) Egy kicsit aggódom mert nekem általában nem késik. Előtte parnap úgy éreztem mintha megjonne, gorcsoltem is de semmi. Azóta meg mindennap görcsolok a melleim is fájnak. Az is lehet higy csak rá stresszelek az egészre?
júl. 19. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Te tudod, hogy védekeztetek!!!!
júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kösz, az értelmes valaszt!:)
júl. 19. 10:12
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem csak megzavarodott a tested. Ezzel a meleggel amúgy sem lenne meglepő.


Ha jól védekeztetek, nem szakadt ki nem volt lyukas a gumi, stb,

És nem a megszakításos kalap szart se érő "védekezést" választottátok, akkor szerintem nem kéne hogy az legyél.


Ha 1 hét múlva se jön meg, érdeme elmenni dokihoz

júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen igaza van az egyének, minek sértődsz meg? A te kérdésed totál "értelmes". Honnan a francból tudjuk, hogy védekeztél-e?

Terhes akkor lehetsz, ha nem védekeztél.

Ehhez a stressznek, első alkalomnak semmi köze.

Ahhoz, hogy késik, ahhoz bizony lehet valamennyire. Nem robot vagy, nem óraműpontosságú a szervezet. Meleg van, hormonok vannak, plusz aggódsz is rajta.

júl. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mivel oda írtam, azért tudhatja. És örülnék ha a bunkó valasztol megkimelnel:)

Csak egy kérdést tettem fel, és tanacsokra várva.

júl. 19. 10:29
 6/10 anonim válasza:
29%
Hat ha valami mast erzel hogy jon a hat tudod min, akkor lehet. Vegyel vagy 3 tesztet ha jol tudom 2 - 4 ezer forint aztan kiderul. Mast isten sem tud mondani szerintem. amit leirtal, hogy a bimbo faj meg kesik a mesi az sokat nem jelent - normalis tartomany. ha radikalis az elteres mondjuk mar 10 - 20 nap, na akkor jon a baby.
júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ha normálisan védekeztetek, nem megszakításos aktus volt, és nem volt semmi baki a gumival, akkor nem lehetsz terhes. Viszont a szex során a hormonális koktéltól, ami elönti a testedet, csúszhat a menstruáció. Nálam akkor történt így, amikor elvesztettem a szüzességemet, a következő mensim egy hetet késett. Ráadásul minél inkább stresszelsz miatta, annál inkább késni fog.

Szóval először is, nyugi, ilyen van, hogy késik, akkor is, ha általában nem szokott (én is ez a kategória vagyok). Ha rendesen védekeztetek, nem lehetsz terhes. Tesztelni egyelőre nincs értelme, mert 5 nappal az aktus után nem fog mutatni úgyse semmit, nem is értem, miért írta ezt a 6-os, úgy látszik, sosem olvasott utána a terhességi tesztek használatának. A lényeg az, hogy nyugodj meg. A görcsölgetés meg a mellfájdalom egyébként tipikus premenstruációs jelek. Majd megjön.

júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez elég hasznos volt.
júl. 19. 10:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nyáron mindig késik a nagy melegtől. Ha védekeztetek gumival akkor nem lehet baj. Pár napon belül meg fog jönni nyugi :) nekem 28-30 napos a ciklusom. Nyáron mindig 35re fel megy
júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem nem vagy terhes, de mindenképp csinálnék egy tesztet a helyedben.:)
júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!