Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
13 napja voltam együtt a férjemmel először gyermektervezés céljából. Kedden kellett volna megjonnie. Hétfő este pecsetelos verzesem volt, tegnap pedig kicsit erősebb, de csak élénkpiros vér volt, darabok nem. (Pedig mindig darabos a verzesem) Ma estere elállt a vérzés. Tehát 2 napig véreztem rendesen és ennyi. Amit furcsallok, hogy most nem gorcsolt a hasam, pedig ilyenkor csak fájdalomcsillapítón szoktam élni, most egyet sem kellett bevennem. Holnap veszek tesztet, de kíváncsi vagyok a véleményetekre is.
júl. 17. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez menstruáció.
júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Nem! Nem vagy terhes ez alapjan. A beagyazodasi verzes nem napokig tart es nagyon ritka.


Inkabb hormonproblemas vagy.



Bar ismerve a gyakoris posztokat, masnap mar te is eloadod, hogy pozitív a teszted sot a szulesi fajdalmakat is fogod erezni.

júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Ezt nevezik menstruációnak.

Nem vagy terhes.

Felnőtt nőként ezt hogy nem tudod?

júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
6 napos szokott lenni a menstruációm, most pedig tartott 2 napig. Ezért találom érdekesnek a dolgot, de mindegy, holnap tesztelek, aztán majd kiderül.
júl. 17. 22:25
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

De most 2 napos volt. Ez van.

Megjött, probald feldolgozni.

Hnap ugyis beirod hogy halvany pozitív lett a tesztem :D

Ismerjuk.....

júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Második hete van hőhullám és kánikula, egy cseppet sem csodálkoznék, ha nálad is bekavart. Nem vagyunk hozzászokva az ilyenekhet, plusz terhelés a szervezetnek 🤷🏼‍♀️. Meg kb bármi miatt lehet rövidebb/hosszabb, gyengébb/erősebb a vérzés, hiába volt eddig más, nem vagyunk robotok. A beágyazódási vérzés egyrész ritka, másrész kevés, pár csepp. Ha valakinek korai terhességnél egy napos élénkpiros vérzése van az vagy hematóma miatt, vagy valami gáz van, terhesen minden vérzés rendellenes, lehet nem veszélyes, de messze nem normális. De ez inkább egy rövidebb menstruáció lesz, mint terhesség
júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!