Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Gold t mini spirálom van 2022 januárja óta. Eddig soha semmi baj nem volt, szépen védett mindig. Előző menzeszem 06.20.-án volt… ma délután minimális rózsaszínes vérzést vettem észre a bugyimon, illetve szúrkálós görcsölős fájdalmaim vannak. Azóta vérzés nincs, tényleg csak egy kis minimális volt… utánanéztem és ha beágyazódás akkor elvileg pont mostanában kell megtörtennie.😭 Puffadtam is és 2x nagywcztem illetve émelyegek, étvágytalan vagyok mióta belegondoltam ezekbe de az lehet csak a stressz miatt van.😭 Pár órája rettenetesen kivagyok…. Nekem mindig úgy indul a menzesz mióta spirálom van hogy előtte pár napig barnázgatok de úgy érzem ez most meg korai lenne. Remegek minden bajom van és annyira felstresszeltem magam hogy mindjárt sirok. Lehet tényleg terhes lettem most a spirál ellenére? De miért ha eddig olyan szépen védett mindig és soha semmi baj nem volt…. Egy hét múlva mindenképpen tesztelek de a következő hetem maga a pokol lesz főleg ha a barnázás nem folytatódik mert az azt jelenti hogy beágyazódási volt…😭nem bírom!! A melleim ugyanúgy feszülnek, ahogy menstruáció előtt szoktak és a méhszájam kemény és olyan mintha lent lenne. Könyörgöm segítsetek mert borzasztóan ketségbe vagyok esve… 😭😭😭

Semmiképp sem tartom meg ha terhes lennék, én aztan nem szülök gyereket erre a mocskos világra.


Vagy lehet hogy csak túlaggódom?


28/n



júl. 14. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg teherbe estél a spirálod ellenére.
Nyugi! Nem lesz semmi baj, a spirál nagyon biztos módszer és ha eddig minden rendben volt akkor most sem lesz másképp.
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyik rokonunk spirál mellett esett teherbe.


De minap olvastam, hogy valakinek meg elmozdult a spirálja és sérülést okozott benne, attól vérzett.

júl. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%

Mégis mit vársz tőlünk?

Nem látunk bele a méhedbe, elképzelésünk sincs mi okozta.

Lehet beágyazódás, lehet terhesség, lehet spirál gond.


De én a helyedbe felkeresnék egy pszichológust, mert ez már beteges.


Felnőtt ember vagy, tudnod kellene, hogy 100%os védekezés nincs. Egyedül a cölibátus...

júl. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvos?!
júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!