Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimarad az ovum ebben a hónapban?

Kimarad az ovum ebben a hónapban?

Figyelt kérdés

A héten volt várható az ovulációm. Pénteken éreztem nagyon erős feszítő érzést az egyik oldalon, amelyet szokás szerint jó bő tojásfehérjés nyák kísért. Gondoltam, na tuti megvolt az ovum, de sajnos a hőm még ma is pontosan annyi, mint eddig.

Nagyon elszomorító, főleg, mert ebben a hónapban inozitolt is szedtem, ami elvileg segítené a peteérést is... 8 hónapja próbálkozunk, eddig nem volt még ovu nélküli hónapom lh tesztek, érzet, vérvétel és görbe alapján.


júl. 14. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hőnek ovu után nem kell azonnal felmennie, 3 napon belül kell.Sajnos egyébként csak a tünetekből nem lehet biztosan tudni... nekem sokszor van, hogy már egy héttel előtte is fáj, meg megfelelő a nyák, mégis 6-7 nap múlva történik csak meg. LH teszt az aminek a segíségével a legközelebb kerülsz az időponthoz.
júl. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem eddig mindig akkor volt a nyák, amikor a hő is igazolta az ovut. Használtam lh teszteket korábban, gondoltam már nincs rá szükség, hasonlóak voltak eddig a ciklusaim...
júl. 14. 09:14
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


A ciklus változhat, bármikor bármitől. Az, hogy eddig úgy volt, most nem biztos, hogy úgy lesz. Olyan sajnos nem létezik, hogy minden ciklus egyforma, állandó. Sőt, ahogy öregszünk egyre változatosabb lesz és minden terhesség alkalmával változik minden. Pl én 26 évesen lettem először terhes (sajnos nem maradt meg), addig ovus tünetekkel nem is találkoztam soha... se nyák, se fájdalom, csak hőmérőztem és lh teszteltem (a kettő együtt a legpontosabb). Utána változott minden, már voltak jelek, leginkább nyák formájában, illetve puffadtam ovu után. 28 évesen lettem újra terhes, ez sikeresen zárult :) na azóta megfordult a világ , jobban fáj az ovu, mint a mensi. Mint aki újra terhes, görcsök, hányinger, mellfájdalom, derékfájdalom, nyák, puffadás egyszerre játszik pár napig :) azóta eltelt lassan 7 év, mensinél is mindig terhesnek érzem magam, ugyan olyan tüneteim vannak, mint terhesen voltak. Újra babát szeretnénk, erre az ovus tünetek enyhültem, hogy véletlen se tudjam belőni, mikor lehet :D


Szóval egy a biztos, a tünetek semmit sem érnek, se ciklus közepén se ciklus végén :D

júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!