Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a legiobb vitamin amit a...

Mi a legiobb vitamin amit a teherbeesés elősegítésére ajánlotok?

Figyelt kérdés
Mire esküdtök?
júl. 13. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Folsav.
júl. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
És D.
júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
D vitamin, folát, barátcserje (premens kapszula).
júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Folsav szart sem ér bocsi a kifejezésért,

Beszedtem egy dobozzal és semmi

júl. 13. 18:46
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Semmilyen vitamintól nem fogsz teherbe esni. A folsav azért fontos, hogy ne legyen az embriónak velőcső záródási problémája. Ahelyett, hogy ennyire rá vagy görcsölve a témára, edukálódj. Ha pedig régóta nem sikerül, akkor menjetek meddőségi központba.
júl. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
4. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Már folyamatban van a kivizsgálás,addig is szerettem volna kimondottan terhes vitamint szedni !

Folsavat szedtem,D.C,vitamint jelentleg is szedek

Májvédőt,Szelént,magnéziumot is szedek most is ja meg E vitamint

De szeretnék komplexet ,csak félek hogy hízok tőle mielőtt összejön a baba

júl. 13. 19:11
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Májvédő mi a szent lóherének?
júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

A folsav az egyik legfontosabb... ha akkor kezded el szedni, mikor már terhes vagy ló..t sem ér. Pont terhesség előtt kell. D és E vitamin ami fontos.


Barátcseréjét nem ajánlom, mert vizsgálatok nélkül és orvosi javaslat nélkül hazavághatja újabb 3 hónapra a ciklust. Tapasztalat sajnos.


A vitaminoktól nem fogsz hízni, ez egy nagy baromság ami ezer éve beférkőzött a köztudatba. Ha jobban utána nézel nem a vitamintól hízol, hanem attól, hogy éhségfokozó hatása lehet a B vitamin féléknek és ezért többet eszel... ha használod a fejed, akkor nem eszed túl magad..


Tök felesleges plsuz drága komplex vitamint szedni, ha nem jön a baba orvoshoz kell menni. Endokrinológus stb.


Én 5 évig mentem ezen keresztül, a varázsláson kívül mindent is szedtem, próbáltam. Addig csak elhajtottak az orvosok, fiatal vagyok kicsit fogyjak, odabent minden ok... normális ciklus, ciszta sehol. Aha... aztán terhes lettem, majd missed ab lett. Utána a !háziorvosom! küldött el TSH-t nézetni... kiderült, hogy magas... aztán sokadik magándokinak hála, hogy most anya lehetek... Megfelelő orvos megtalálása után 5 hónapon belül terhes maradtam... szóval beszedheted a fél patikát... akár még hosszú évekig, de semmit nem ér, ha van alapbetegség. D vitamin, E vitamin és folsav. Ennyi ami kell, meg egy jó doki.


Sok sikert!

júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A Máriatövist a kicsit magas éhomi cukrom miatt!!
júl. 13. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!